“Viņa ir ragana numur viens!” Bērzpils iedzīvotājs apsūdz bijušo sievu mājas izdemolēšanā

2 komentāri

Bērzpils iedzīvotājs konstatējis, ka izdemolēts viņa īpašums – izsisti logi, pārrauti elektrības vadi un nojaukta krāsns. Vandalismā mājas pilnvarotā persona Dzintars apsūdz savu bijušo sievu.

Dzintars izrāda izdemolēto māju. Uzskata, ka visu pastrādājusi viņa bijusī sieva, ar kuru Dzintars pēc šķiršanās sācis dalīt mantu, tostarp māju Bērzpils pagastā. Dzintars stāsta, ka iesniedzis tiesā prasību, lai manta tiktu dalīta uz pusēm. Vēlāk bijusī sieva lēmumu pārsūdzējusi, un īpašums nonācis viņas rīcībā. Pēc tam izlēmusi to pārdot kādai firmai.

Lai arī īpašums nonācis citās rokās, pēc Dzintara stāstītā, sieviete turpinājusi tur dzīvot. Vēlāk Dzintars īpašumu pārpircis. Konstatējot, ka tur dzīvo viņa bijusī sieva bez dokumentiem un līguma, sazinājies ar policiju. Ar policiju un bijušo sievu esot vienojušies, ka nedēļas laikā viņa īpašumu atbrīvos.

Tas arī izdarīts. Taču pēc izvākšanās Dzintars konstatējis, ka māja ir izdemolēta. Saistībā ar datu aizsardzības regulu Valsts policija nekomentē konkrēto gadījumu, bet apstiprina, ka izsaukums par vandalismu saņemts.

Ksenija Belova
VP Latgales reģiona pārvaldes Vecākais speciālists

Jūlijā VP Balvu iecirknis saņēma informāciju par iespējamo kāda nekustamā īpašuma bojāšanu, kas noticis Balvu novada Bērzpils pagastā, sakarā ar ko tika sākts kriminālprocess, un tiek veiktas nepieciešamās izmeklēšanas darbības un apstākļu noskaidrošana.

Vairāki zvani un īsziņas, taču ar Dzintara bijušo sievu raidījuma “Bez Tabu” redakcijai neizdodas sazināties. Lai vai kā, Dzintars apstiprina, ka esot ierosinātas vairākas lietas par tīšu mantas bojāšanu.