“Viesnīcas logs nokrita vietā, kur pirms mirkļa bija mans bērns”, mamma šokā

Liebritānijā dzīvojoša latviešu ģimene ar maziem bērniem, dzimtenē viesnīcā piedzīvo šausminošu  negadījumu. Viesnīcas logs izkritis vietā, kur pirms brīža atradies viņu bērns.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Liene

  Liene

  Nu, šī dāma bija labas :D tik dramatiski atkārtoja vīra vārdus, ka viena lauska pareizajā vietā un viss, bērns nebūtu glābjams :) Un tas uzsvars uz to, ka vēlas kompensāciju... Nemaz nerunājot par to, ka visu sāka iepinot stāvvietu :D Viņa ļoti dramatizēja situāciju, kas mani nostādija PRET viņu. Jā, pat, ja logs ir izņemams, viesnīcai bija jānodrošina vai nu nežēlīgi laba apmācība, lai cilvēki nekļūdās. Un noteikti jānodrošina drošs veids kā to logu novietot. Vai arī jānodrošina tas, ka to logu nemaz nevar atvērt. Tas ir skaidrs - logiem nav jākrīt ārā un arī nepareizas lietošanas gadījumā. Iespējams, ka paši BIJA virinājuši un tad nebija kārtīgi nolikuši vietā. Jo, ja virinājuši būtu pirms viņiem, logs būtu ātrāk izkritis. To vai tā bija tehniska problēma, pārbaudīt būtu viegli. bet neviens jau neko nepārbaudīja. Neizsauca policiju vai ko. Bet vienkārši sataisīja traci, gribot KOMPENSĀCIJU. Un tas šai dāmai bija svarīgāk nekā tas, ka visi veseli. Situācija nopietna un logiem nav jākrīt ārā, bet nu dāmas dramatisms ir briesmīgs.
 • Elīna

  Elīna

  Bezmaksas brokastis,nopietni?🤣 🤣🤣
  Labi,ka neviens nav cietis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!