Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

30 komentāri

Agrā piektdienas pēcpusdienā Bez Tabu filmēšanas grupai gadījās nepatīkams starpgadījums, kurā iesaistīts deputāta amata kandidāts no ”Saskaņas centra” saraksta Aleksandrs Lotko.

TV3 žurnālists Artūrs Špaks strādāja pie materiāla par nekustamā īpašuma darījumu starp Rīgas Grebenščikova Vecticībnieku draudzi un kādu sirmgalvi, kurš pēc mājas pirkuma nokļuvis neapskaužamā situācijā. Situācijas noskaidrošanai Artūrs Špaks devās uz Grebenščikova dievnamu, kura telpās laimīgā kārtā izdevās satikt pašu draudzes padomes priekšsēdētāju Aleksandru Lotko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl satiktais kungs noliedza, ka ir minētā persona un izgrūda ārā žurnālistu no sava kabineta. Lotko neielaidās sarunās, atteicās atbildēt uz jebkādiem žurnālista jautājumiem, nemaz nenoskaidrojot, kādā jautājumā viņš ir ieradies.

Aleksandra Lotko uzvedība bija neadekvāta un neizprotama. Mulsinoši, ka šādi var reaģēt kristietis, turklāt dienu pirms vēlēšanām, arī deputāta amata kandidāts. Lotko startē Rīgas domes pašvaldību vēlēšanās no “Saskaņas centrs”/”Gods kalpot Rīgai” apvienotā saraksta.

Video

Foto

TOP komentāri

  • Alex Kasperans
  • Ērika Krimska
    +6 +6 0

    Ērika Krimska

    Reizēm visā tai nolūkojoties,kā ignorē krēslos ielīdušie,kā smīn sejā un pagriežot muguru aiziet,gribas teikt....uzpūtīgie bezsmadzeņu radījumi! Jūs barojam mēs un gan pienāks laiks,ka grauzīsiet akmeņus un neticu,ka kāds dalīsies ar maizes gabaliņu,ūdens krūzīti....
  • Vēlētājs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl