VIDEO! “Pilns rublis”? Nolaidībā vainotais Olaines puses pastnieks mūk “golfā” no “Bez Tabu”

Olaines novada dārzkopības kooperatīva ”Jaunība” iedzīvotāji vaino pastnieku sūtījumu nepiegādāšanā un ir neizpratnē par attālumu, kas jāmēro līdz ”Latvijas Pasta” nodaļai Ķekavā, ja pastnieks nav piegādājis sūtījumu. Tāpat, kā stāsta iedzīvotāji, sūtījumi mēdzot pazust bez vēsts. ”Bez Tabu” kopā ar iedzīvotājiem konstatē nopietnu pārkāpumu: pamestās, sen nelietotās pastkastītēs sabāzti daudziem adresātiem paredzēti jaunāki un seni sūtījumi. Lūgts komentēt situāciju, vietējais pastnieks uzvedas neadekvāti un mūk no žurnālistiem savā automašīnā.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Xxx
 • fggfgf

  fggfgf

  Ko var gribēt no kadriem, ja pasts tagad pat nenodrošina pilnu slodzi un personīgais auto ir pie prasībām nevis vēlams. Kurš jēdzīgs ies lauzt savu auto un tērēt laiku par nepilniem 300€ uz rokas?
 • Diāna

  Diāna

  Jā, Mums ciemtā šis kungs uzvedās, kā Lielais priekšnieks.
  Sūtījumu aicinājumus ja iemet pastkastē tas ir labi.
  Pati vienmēr zvanu uz Ķekavas pasta nodaļu, jautāju vai nav sūtījums.
  Un Vispār Mums tik jauka Pasta nodaļa bija Pašā Plakanciemā pie veikala, kamdēļ nevar atjaunot? TIK DAUDZIEM IEDZĪVOTĀJIEM IR JĀBRAUC UZ TIK NEIZDEVIGU VIETU, ĶEKAVU.
  Vismaz 2 x nedēļā varētu atvērt 😟
 • skaties.lv pilns rublis?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!