Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

6 komentāri

Aculiecinieka nofilmētais video Rīgā, Maskavas ielā, liecina, ka nakts aizsegā kāds krietni pastrādājis, lai saasinātu jau tā jūtīgo 9. maija jautājumu. Bijušajā alus darītavā ”Vārpa” mastā uzvilkts Krievijas karogs.

Aculiecinieki apgalvo, ka Krievijas Federācijas valsts karogs grausta teritorijā plīvojis jau pirms saullēkta. Uz tā arī salasāms krievu valodā rakstīts uzraksts, kas tematiski saistīts ar Uzvaras dienu.

Bijusī alus darītava ”Vārpa” atrodas Rīgā, Maskavas ielā, un jau ilgu laiku tiek uzskatīta par bīstamu graustu, kuru brīvi apdzīvo huligāniski grupējumi.

Šobrīd notikuma vietā darbojas arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta speciālisti, mēģinot likvidēt provokācijas pēdas. Par iespējamajiem tās autoriem un viņu galveno mērķi šobrīd nekas vairāk nav zināms.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl