Velk pa grīdu, spārda tumšā stūrī! Apsargs izrēķinās ar iereibušu vīrieti lielveikalā Rīgā

Apsargs apreibušu veikala apmeklētāju nogāž zemē, velk kā grīdas lupatu prāvu gabalu un tumšākā stūrī spārda ar kājām – tik spraigus notikumus iemūžinājis aculiecinieks pagājušā gada nogalē lielveikalā Rīgā, Vecmīlgrāvī.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Ina Lozbena
 • Ina Lozbena
 • X

  X

  Viens filmē,otrs velk pa grīdu ,a tas trešais? Tas tā kā tam apsargam dibenā līdējs,vai tad kas?🤣🤘
 • Katja

  Katja

  Ne4ego nazhiratsja kak svinja i vesti sebja nado normaljno i ni4ego takogo ne budet...vot i vsjo,praveljno vsjo ohranik delal...
 • Edgars

  Edgars

  Man tik viens jautajums ,tam zurnalistam vai tiesam ,sis sizets ir tas kas jarada viai latvijai ! ja apsarga riciba nav diez ko korekta ,bet vai sis gudrits zurnalists zin visu stastu ? vai iztava no konteksta ,varbut si persona taja bridi meginaja vai draudeja nazi izvilt ko cilveks uztvera ka realus draudus ,ka komente vec instruktors vinam ir jaiztur un jasagaida policija sini gadijuma vins vinu ari aiztur bet vins gul un neklausa vai ta nav pretosanas ,lai sis gudrits zurnalists pats pastrada ar narkomaniem saja rajona kuru tur nav maz un tad runa ,neatbalstu vardarbibu ,bet sini gadijuma zurnalists bezkaunigi megina tautai uzpiest savu viedokli nenoskaidrojot situaciju lidz galam !
 • SVEIKI

  SVEIKI

  Tie jau nau apsarki kuri iedomajas ka vini ir autkas no ieveribas, bet viniem nabadziniem ir tada prieksnieciba kuri nau ieskaidrojusi ko vins var. Mana uzkata tas ir kauns lekt uz tadu kurs nevar atbildet. MIZALINS Cita varda vinam nepiestavetu.
 • Wolf

  Wolf

  Apsargi bieži ar kādu izrečinas un nepatiesi aistur.viņi uzskata ka vis ir atļauts.es piemēram uzskatu ka apsardzes firmas vispār derētu neatļaut veidot.jo mums ir likumsargi kuri varētu veikt apsardzes darbus un likumsargiem pacelt normālu algu.
 • Astra Norvaiša

  Astra Norvaiša

  Nu šie cilveki ja viņus ta var saukt ,kas veikala uzvedas nepiedienigi un atļaujas veikala pačurat un tad vel aizskart apsargus uz aizradījumiem vel draud ka izrekinasies tie nav cilveki stradajot veikalos ir tik daudz piedzīvots ka nav maz ja tadiem alkaholikiem ir viss atļauts.
 • GG

  GG

  Atbalstu šādu publisko nāliķu pastaigu likvidēšanu!!!Nafig tādus nomīzušos pabiras man jāredz uz ielas un veikalos???Ižaut tādus!!!Tapat nevienam viņi nepietrūks un labuma pilnīgi nekāda no viņiem!!!
 • juris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!