53 komentāri

Raidījums Bez Tabu saņem pārsteidzošu vēstuli no kāda skatītāja: “Sveiki! Ne pārāk ilgi strādāju “Rīgas satiksmē” par kontrolieri. Esmu pārsteigts par atvaļinājumu, kurā no 22. aprīļa līdz 5. jūnijam jādodas visiem kontrolieriem. To apmaksā Rīgas dome. Ar kolēģiem runājām, ka tas saistīts ar vēlēšanām, lai neizrakstītu soda kvītis.”

Bez Tabu sociālā tīkla lietotājiem lūdza uzrakstīt, kad pēdējo reizi redzējuši kontrolierus. Izteikti lielākā daļa norāda, ka jau vairāk nekā nedēļu kontrolieri ir pazuduši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, ka Bez Tabu komandai tas liekas pagalam jocīgi, tādēļ viņi devās to pārbaudīt! Uz ielas satiktie cilvēki, kuriem arī tika jautāts, vai viņi ir redzējuši kontrolierus, atbilde bija vienprātīga, ka kādu laiku tiešām sabiedriskā transporta kontrolieri nav manīti un arī nevajag!

Par nodokļu maksātāju naudu “Rīgas satiksme” algo 3 sabiedrisko attiecību speciālistus. Nodaļas vadītāja Bez Tabu tā arī neatzvana un turpmāk saziņa notiek īsziņas formātā. Interesanti, ka Bartašēviča Bez Tabu zvanus ignorē, turpretī biroja administratorei viņu ātri izdodas sazvanīt.

Pēkšņi neviens no 3 speciālistiem nevar tikties ar Bez Tabu. Tikmēr Bez Tabu saņem kārtējo e-pastu par uzņēmumā notiekošo.

“Pēdējās divas nedēļas mūsu darbavietā notiek milzīga aģitācija par saskaņiešiem. Turklāt aģitē ar draudiem! Draud atlaist no darba, neizmaksāt koplīgumā noteiktos maksājumus.”

Foto

TOP komentāri

 • Agnese Skujina
 • Lauris Celitāns
  +8 +8 0

  Lauris Celitāns

  Tieši tāpēc mums šodien ir iespēja to visu beidzot mainīt!
 • Arturs Onzuls
  +8 +8 0

  Arturs Onzuls

  Kurā vietā ietaupījums,ka RD apmaksāja ar tavu naudu atvaļinājumu:))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl