Vēlēšanu “sviests”! “Rīgas satiksmes” kontrolieriem pirms vēlēšanām esot liegts sodīt bezbiļetniekus

53 komentāri

Raidījums Bez Tabu saņem pārsteidzošu vēstuli no kāda skatītāja: “Sveiki! Ne pārāk ilgi strādāju “Rīgas satiksmē” par kontrolieri. Esmu pārsteigts par atvaļinājumu, kurā no 22. aprīļa līdz 5. jūnijam jādodas visiem kontrolieriem. To apmaksā Rīgas dome. Ar kolēģiem runājām, ka tas saistīts ar vēlēšanām, lai neizrakstītu soda kvītis.”

Bez Tabu sociālā tīkla lietotājiem lūdza uzrakstīt, kad pēdējo reizi redzējuši kontrolierus. Izteikti lielākā daļa norāda, ka jau vairāk nekā nedēļu kontrolieri ir pazuduši.

Protams, ka Bez Tabu komandai tas liekas pagalam jocīgi, tādēļ viņi devās to pārbaudīt! Uz ielas satiktie cilvēki, kuriem arī tika jautāts, vai viņi ir redzējuši kontrolierus, atbilde bija vienprātīga, ka kādu laiku tiešām sabiedriskā transporta kontrolieri nav manīti un arī nevajag!

Par nodokļu maksātāju naudu “Rīgas satiksme” algo 3 sabiedrisko attiecību speciālistus. Nodaļas vadītāja Bez Tabu tā arī neatzvana un turpmāk saziņa notiek īsziņas formātā. Interesanti, ka Bartašēviča Bez Tabu zvanus ignorē, turpretī biroja administratorei viņu ātri izdodas sazvanīt.

Pēkšņi neviens no 3 speciālistiem nevar tikties ar Bez Tabu. Tikmēr Bez Tabu saņem kārtējo e-pastu par uzņēmumā notiekošo.

“Pēdējās divas nedēļas mūsu darbavietā notiek milzīga aģitācija par saskaņiešiem. Turklāt aģitē ar draudiem! Draud atlaist no darba, neizmaksāt koplīgumā noteiktos maksājumus.”

Foto

53 komentāri