Veikals būvlaukumā! Pircēji noraizējušies par drošību “Rimi” veikalā, jo notiek iespaidīgi celtniecības darbi!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

12 komentāri

Rīdzinieki ziņo par “Rimi” veikalu Lomonosova ielā, kas jau kādu laiku atgādina būvlaukumu, taču ir atvērts klientiem. “Par laimi, neesmu tur bijusi, bet domāju, ka sajūtas varētu būt briesmīgas, īpaši darbiniekiem,” raksta garāmgājēja.

No tālumā vērojot, grūti iedomāties, ka pašā būvlaukuma sirdī atļauts iepirkties, arī uzraksts, kas liecina par to, ka veikals atvērts, nevieš uzticību. Objektu ieskauj vairākas augstskolas, visticamāk, tāpēc dienas vidū pircēju plūsma ir ļoti intensīva.

Ap tirdzniecības centra ieeju uzstādīts saplākšņu norobežojums, un iekštelpās nekas neliecina par to, ka visapkārt notiek būvdarbi. Arī uzrunātā pārdevēja nezina, kas tiek celts, taču apstiprina, ka “Rimi” visu šo laiku ir atvērts.

“Rimi” sabiedrisko attiecību vadītāja skaidro, ka uzņēmums šajā gadījumā esot tikai telpu īrnieks.

Objektu uzraugot Būvniecības valsts kontroles birojs, veikala ekspluatācija esot atzīta par drošu un pircēji varot turpināt to apmeklēt ikdienā.

Objekts saucas “tirdzniecības centra pārbūve”, kura projekta sastāvā ir arī darba organizēšanas projekts, kas paredz vienlaikus veikt būvdarbus un arī ekspluatāciju.

Ekspluatācija paredzēta tikai pirmajā stāvā, un projekta izstrādātājs jau ir izvērtējis visus riskus un atrunājis projekta risinājumā.

Darba organizācijas projektu izstrādā sertificēts speciālists, kurš arī paredz to, kā tiek norobežotas bīstamās zonas. Būvniecības valsts kontroles birojs objektu apsekojis vairākas reizes, pārbaudes laikā neatbilstības nav konstatētas.

Šis objekts nav unikāls, vienīgi biežāk būvdarbu organizatori izvēlas necaurredzamus materiālus celtniecības zonu norobežošanai.

12 komentāri