Veikalā nav vēlami pircēji, kas vecāki par 60 gadiem. Cik tas ir korekti?

Pircēji ir neizpratnē, kālab veikalā “Promo Cash &Carry” tiek ierobežotas personas, kas ir vecākas par 60 gadiem? Uzskata to par sava veida diskrimināciju.

Atpakaļ uz rakstu

22 komentāri

 • Vits.

  Vits.

  Uz tiesu! Kollektivu iesniegumu. Pret veikala nelikumigu darbibu. Likums ir viens priekš visiem.
 • Liene

  Liene

  Nja... tauta... tas ka iesaka virs 60 neiet veikalā nav aizliegums ieiet veikalā. Tiem, kas nēsā maskas Depo ziņojumi pie kājas. Bet mīļie, bez došanas pa dupsi paši jau neko nesaprotat? Brīvdienās Depo slēdz, šturmē citu veikalu... cilvēkiem kuriem jaizlīmē uzlīmites un jāliek sodi - pašiem jau nekas nepieleks. Paši prastu ievērot distanci un nestaigāt bez vajadzības apkārt... ierobežojumus nevajadzētu. Sviesrs kaut kāds - tā vietā lai piedomātu, kunkstēs par jauniem ierobežojumiem.
 • Seniors

  Seniors

  Tatad , vecaka gada gajuma cilvekiem , jamirst BADA ? Vai ari , iet pie Saeimas un Ministriju ekam , un pakarties ???
 • Arprats

  Arprats

  Kronis visam. Kā viņi zem maskas zin vai man 59vai 61😁, Promo tapat ir dārga bāze, mazajās bodes ir lētāk un nav jāņem pa divi 👎
 • Āmen

  Āmen

  Labi, viruss un viss tik tālu ir saprotams. Bet CIK ILGI? Vai tiešām cilvēkiem līdz miršanai būs jānodarbojas ar 2m pidersiju, uzpurniem, spirta pudelēm somās utt.?! Labāk tad ir mežā dzīvot, sevi norobežot ar 5m žogu un veidot savu pasauli kurā var dzīvot vismaz bez uzpurņa. Es nezinu skaitļus, bet man jau ir bail iedomāties cik mazie uzņēmēji ir daudzu gadu darba augļus piekarinājuši pie nagliņas. Kad tas cilvēku pressings beigsies?! Ar vakcīnu?! Da nediršat
 • Inese.

  Inese.

  Lai strādātu gan 60 gados vēl nav seniors un ir pietiekami jauns.Pensija vēl nepienākas.Smieklīgi,lai apmeklētu veikalu vecs un riska grupā.
 • Anita

  Anita

  Vai mani radi no Vācijas brauks uz Latviju ,lai atvestu produktus,zāles,saimniecībā nepieciešamās lietas,ja mani 62 g.vecumu sasnieguši nelaidīs veikalos? LIELĀKU STULBĪBU NEVARĒJA IZDOMĀT? Būtu jāmācās no igauņiem,par kuriem Padomju laikā sacerēja anekdotes! SMEJAS TAS,KURŠ SMEJAS P Ē D Ē J A I S!!
 • Avp
  +12 +12 0

  Avp

  Jauki... Uz darbu mans vīrs drīkst savos 60 iet un valstij ar nodokļiem kasi papildināt, bet iet iepirktues nedrīkst. Nu kur vēl...Un viņš ievēro gan distanci, gan rokas mazgā. Bet jaunieši- uz skolu neiet, pēc tiešsaites nodarbībām bariņos pa ielām tusē un veikaliem.
  • fog

   fog

   Kad rimi normāli cilvēki no rīta netika laisti tev bija vienalga, tagad grauz pati savu pagali
 • Aklais

  Aklais

  Ko, jūs te gaudojat, iesaka nenākt un nevajag te visu pārspīlēt. Kad tā zaraza pieklapēs pie durvīm citu dziedās ,glābiet, ārstējiet. Lātviešiem mūžīgs protest nu piekasīšanas visam.
 • Inesis

  Inesis

  Vispār vājprātīgā pasaule. Kas te galu galā notiek, kad beidzot kāds par šo visu radīto leiputriju sāks atbildēt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!