Veikala “Maxima” durvis iespiež pensionāri, kurai konstatē gūžas kaula lūzumu  

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

1 komentārs

Pensionāra Jāņa sieva kopā ar dēlu 15. maijā mēroja ceļu no Mērsraga uz Talsiem, lai iepirktos. Abi gājuši veikalā “Maxima”, kad pēkšņi elektroniskās durvis iespiedušas sievieti. Iegūti smagi miesas bojājumi. To apliecina fakts, ka jau divas nedēļas sieviete ārstējas Ventspils slimnīcā.

“Viņai konstatēja gūžas kaula lūzumu, kājas bijušas zilas,” stāsta sievietes vīrs Jānis. Uzturēšanās slimnīcā, medikamenti un operācija – tie visi ir izdevumi, kurus ģimene pati saviem spēkiem nespēšot segt.

Likuši cerības uz veikala administrāciju, kura zaudējumus kompensēs, taču nekāda interese neesot sekojusi.

“”Maxima” neliekas ne zinis, vai tiešām tā vajadzētu?” nesaprašanā ir Jānis, kurš ir informēts arī par citiem nelaimes gadījumiem, kad durvis iespiedušas pircējus konkrētajās lielveikala durvīs.

Arī “Bez Tabu” ziņojis par līdzīgiem gadījumiem – veikalu automātiskās durvis traumējušas daudzus, tomēr Jānis ir pārliecības pilns, ka šādas situācijas neesot pieļaujamas.

“Maxima” pārstāve skaidro, ka durvis tiekot regulāri pārbaudītas. Tāpēc šī situācija prasot papildu izmeklēšanu. Tāpat pārstāve akcentē komunikācijas trūkumu, kas šajā situācijā ir novērojams – cietusī un viņas ģimene nebija par notikušo ziņojusi uzņēmumam, lai situāciju spētu atrisināt ātrāk.

Pie ieejas durvīm lielveikalā izvietotas vairākas novērošanas kameras. Veikala administrācija ierakstus apskatījusi un pieņēmusi lēmumu ne tikai veikt atkārtotu durvju pārbaudi, bet arī uzņemties vainu par notikušo.

Liene Dupate-Ugule
“Maxima” pārstāve

“Mēs esam sazinājušies ar klienti, precizējuši ārstēšanās statusu un nepieciešamo ārstēšanu, kā arī varam apstiprināt, ka mēs segsim visas izmaksas, kas saistītas ar ārstēšanu. ”

Kā arī klajā nākusi vēl viena iepriecinoša vēsts – ārsti ziņojuši, ka šonedēļ Jāņa sievai izņems pēcoperācijas šuves un jau nedēļas beigās viņa varēs atgriezties mājās.

Foto