“Vecus cilvēkus noraksta, kā vienmēr!” Sirsnīgs sirmgalvju pāris gadiem slīkst Kuldīgas pusē un izmisīgi lūdz apsaimniekotājam palīdzību

Senioru pāris Sofija un Alberts laulībā dzīvo jau 62. gadu. Dzīvē roku rokā gājuši cauri dažnedažādām grūtībām, bet ar pēdējos gados aktuālo problēmu vairs paši nespēj cīnīties. Pāra augšstāva mitekli daudzdzīvokļu namā Kuldīgas novadā regulāri nopludina ūdens šaltis. Sirmgalvji nav ne centa parādā apsaimniekotājam, tomēr aizvien gaida reālu rezultātu – salabotu jumtu –, nevis vien solījumus.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • no cik gadiem mūs pārstāj cienīt ?

  no cik gadiem mūs pārstāj cienīt ?

  Nu kas tas ir,tiešām visi savas darba apziņas un sirdsapziņas ir sviestmaizēs ar ikriem apēduši!!! Cilvēki nodzīvojuši ilgu mūžu un darbodamies devuši ieguldījumu Kudīgas pilsētai un tagad jādzīvo sliktāk kā suņiem būdā,kur vismaz ūdens uz galvas netek !!! Ne jau vajadzīgs šai mājai gaismas pils jumts ! Nu ja nevar citādāk,tad vēl taču pasaulē ir plastmasas plēve un ruberoīds ,kārtīgi uzliks un piestiprinās un vienai ziemai pietiks obligāti!! Tai Kuldīdas domei un apsaimniekotājiem vajadzētu piešķirt "audi- tu ", lai paskatās kurš tur ir tik pārliecināts, ka pašam vecumdienās nevajadzēs malkašķūnī dzīvot !!! Cilvēki,cilvēki, cik no mums pašlaik esošajiem, vispār ir clvēki ar cilvēciskumu ! Es saprotu jauni cilvēki var paši kaut ko izdomāt, bet nu ko tad, ja nevar vairs uz jumtu uzkāpt !!
 • virve

  virve

  Jauki un sirsnīgi cilvēki,lai viņiem laba veselība un beidzot likstas ar ūdens plūdiem beidzas.Bet no apsaimniekotāja gan tā ir cūcība,ja trīs gadus izliekas neredzam un nedzirdam problēmu. Ja gribētu risinājumu atrastu.
 • riebums

  riebums

  Kārtējās neizdarības.Nama apsaimniekotājs atzīst,ka vecie ļaudis cieš dēl kaimiņiem parādniekiem,kuri sakrājuši parādos 2000 eiro,un neko nedara? Pret nemaksātājiem izturas ar sapratni,bet veciem cilvēkiem jādzīvo mitrumā? Nav situāciju ko nevarētu atrisināt kaut vai uz laiku,vēl pirms nav naudas šim jumtam.Vai veci cilvēki nav tie,kuriem būtu jāpalīdz vispirms,nevis jāignorē un viņiem izmisumā jāgriežas televīzijā? Kauns!
 • Aija Miksone
 • zuzite

  zuzite

  Nu tas gan ir lielais FUI vata kauna nav vata perlu jumts jauzliek .Kapec tik lieliskiem cilvekiem jacies no kaiminiem kuri parada ir. NOVELU STIPRU JO STIPRU VESELIBU UN LAI VIS IZDODAS.
 • Kuldīdzniece

  Kuldīdzniece

  Lai Gobzems mazāk zog un izšeptē,tad nauda uzradīsies. Jo tā arī citām mājām,saka,ka jāuzkrāj,gadiem krāj,cilvēki iet jautāt,cik nu uzkrāts,bet šie saka,ka mīnusā,nevis plusā ir. Sāka lamāties un tad pēkšņi uzradās 3000 plusā. Cik gobzemam jau tiesvedības bijušas kur cilvēkus apčakarējis.
 • LATVIJA
  +25 +25 0

  LATVIJA

  sirsnigs pāris ,lai laba veseliba un lai atrodas dzirdzigas ausis risinot so problēmu ......tris gadus acim redzot bioja kurluma stadijā un neredzigi lasot iesniegumus ..re nu BEZ TABU ATKAL RULLĒ ,PALDIES :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!