“Vairāki džemperi, jakas un veste.” Valmieras lielveikala “Valleta” pārdevējām jāstrādā aukstumā

“Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas atrodas pašā Valmieras sirdī,” rakstīts lielveikala “Valleta” mājaslapā, vēl norādīts, ka katru dienu tirdzniecības centrā ienāk 6000–7000 apmeklētāju, par kuru labsajūtu gādā vairāk nekā 300 darbinieku. Raidījumam “Bez Tabu” ziņo, ka aizmirstas rūpes par pašiem darbiniekiem, jo pirmā stāva telpās šoziem saimniekojot caurvējš un aukstums. 

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Andrejs

  Andrejs

  Vasata tur 3 stava ir plus 35....vsp mav ar konelpot mazajos veikalus...vienigajs newyorker ir padomats klientiem...
 • Asnate
 • vika

  vika

  Pagājušo gad, kad uznāca -30, nu tas nebija normāli 1. stāvā pastrādāt. Kājas sala ar visiem ziemas zābakiem, līdz vakaram bijām pārsaluši. Pērnajā karstajā vasarā bija otra galējība - kondicionierus neviens neslēdza. Šī kundzīte lai nolaižas no saviem augstumiem un sāk kaut ko domāt. Laba atbilde - gaidām pavasari, saulīte drīz sasildīs.
 • Pārdevēja

  Pārdevēja

  Šī problēma ir ne tikai pirmajā stāvā, bet arī otrajā utt.! Pārdevējas strādājot pat otrā stāvā veikalā ir spiestas tīties pēc iespējas biezākās adītajās jakās un visu laiku dzert tēju, lai nesaslimtu. Tā vietā, lai uzlabot gan pārdevēju pašsajūtu, gan arī pircēju komfortu iepērkoties Valletas vadība uzvedas kā muļķi un taupa izmaksas uz apkuri! Acīmredzot Valletas remontadarbu izmaksas segs ietaupītā nauda par siltumenerģiju!!
 • Es

  Es

  Nopietni JUS ciikstat pa +5gradien johaidi atbrauciet uz prieklu noliktavu Optimus mebeles ja ara ir -15 tad noliktava -10 un tik strada fiziski smagu darbu+parvietojies ar atoiekraveju vakara vispar seju nejutiisi+ pie tam visam nav nevienam autoiekraveja apliecibas!! Noliktavas dalas nav nodotas eksplurtacija bet tajas strada kur stav smagas preces katrs otrais sastatnis deformets liks bojats. Notiek celtniecibas darbi visiem vienalga strada tik skan ugunstrauxme tak vienalga strada taluk ir optimus mebeles algas smiekligas un nekad nezini ka maksas pec h pec ietirgojuma vai vel pec garstavokla vot kur vaig aizbraukt kopa ar valsts darba drosibas inspekciju vidu knabu. Nebridinot ho h menesi parsniedz 200h pa kuram nemaksa neuzradas algas gramatinas
 • lūdzu

  lūdzu

  atbrauciet uz Liepāju X SALA maxima tur tieši tas pats pirmā stāvā nabaga pārdevējas arī salst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!