“Vairāk nekā puse saslima, direktore nejūtas vainīga!” Pēc sapulcēm, kolēģu sveikšanas Covid-19 uzliesmo Krustpils pamatskolā

Pēc vairākām klātienes pedagogu sanāksmēm Krustpils pamatskolā gada sākumā mācību iestādē skolas personāla, pedagogu vidū noticis ievērojams Covid-19 infekcijas uzliesmojums. Skolas pārstāve, kura par pedagogu sanākšanu klātienē ziņo “Bez Tabu”, uzskata, ka, organizējot sapulces, skolas direktore rīkojusies bezatbildīgi. Notikušo mācību iestādē ārkārtējā situācijā nosoda arī izglītības kvalitātes uzraugi.

Atpakaļ uz rakstu

25 komentāri

 • Kate

  Kate

  Nav jau pirmā reize,kad Krustpils pamatskola izceļas ne tai labākajā gaismā tieši viedās un visuvarošās direktores dēļ.Varbūt beidzot ir laiks atbrīvot skolu no Stiebriņu dinastijas un diktatūras un atrast skolai tiešām labu un godīgu direktoru,kas neapkaunos skolu,bet tieši otrādi-cels tās prestižu.
 • Renāte

  Renāte

  Direktore laikam nemāk lietot Zoom platformu... Tāpēc bija jāpārkāpj noteikumi un jāriskē ar darbinieku veselību...
 • Saku

  Saku

  Tas tāpec,ka visi šie vadītāji uzskata sevi par gudrākajiem vienīgās patiesības paudējiem. Ja esi darbinieks,pamēģini neiet uz tādu sapulci. Augstākstāvošajām institūcijām arī vajadzētu izsūtīt konkrēti stingrākus norādījumus,kurus neviens neuzdrošinātos pārkāpt. Citādi,piemēram, ir aizliegums vecākiem iet pirmsskolās,bet tas tiek traktēts dažādi. Citur bērnus atdod pie durvīm,bet citur vecāki iet un nāk bez ierobežojumiem. Kā tas var būt?
 • Anna
 • Bibliotekāre tā kura Vijas meita

  Bibliotekāre tā kura Vijas meita

  lai tagad uztrenē pirkstu mīnusošanai pie komentāriem.
 • Stiebriņu Viju jāatlaiž no darba!
  +19 +19 0

  Stiebriņu Viju jāatlaiž no darba!

  Ja direktore aicina (spiež) darbiniekus nākt uz klātienes sapulcēm laikā, kad jāievēro distancēšanās, tad tā nav nekāda izglītības iestādes vadītāja! Ar akreditāciju te nav ko attaisnoties! Akreditāciju varēja veikt attālināti. Tas ir direktores terors pret darbiniekiem, kas turklāt tiek piekopts regulāri. Un, ja Krustpils novada domes priekšsēdētājs Kārlis Pabērzs un izpilddirektors Raimonds Spēks šādu izglītības iestādes vadītāju neatlaidīs no darba par epidemioloģiskās drošības neievērošanu, tad tie nav nekādi pašvaldības vadītāji. Stiebriņa Vija ir Krustpils novada domes deputāte, un, jādomā, viņa tagad cer, ka ka arī pēc šāda rupja pārkāpuma viņa paliks darbā.
 • Viunis
  +19 +19 0

  Viunis

  Te nu kārtējo reizi apstiprinās!
  "Esam izglītoti cilvēki"....
  Manuprāt ar to izglītotību vairākumam ir pašvaki.... bet savukārt pārgudrība ,visatļautība....spiežās no visām vīlēm ārā!
 • Paši

  Paši

  Vainīgi tas ka aicina nenozīmē, ka jāiet. Un tagad aplaida vēl savas ğimenes un vecvecākus. Lai Dieva miers!!!
 • S

  S

  Skaidrs, ka visas sanáksmes krizes laika ir atliekamas, bet var ari saprast to organizatori, jo, cik zináms, akreditácijas ir viens no papildveidiem, ká atrast pamatojumu mazo skolu slégsanai, no ká gribas izvairíties.Káda akreditácija no IZM puses tagad?
 • Anonīms

  Anonīms

  Ozolnieku novads KSDU direktors novadīja sapulci un tad aizbrauca veikt Covid testu, kuru bija iepriekšējā dienā pieteicis, tātad jau bija slimības simptomi. Pēc sapulces aizbrauca uz testu, kurš, saprotams, bija pozitīvs, taču kā kontaktpersonas nenorādīja sapulces dalībniekus. Ko tādām var padarīt? Pēcāk daļa darbinieku saslima un aplipināja vēl ģimenes locekļus. Dome lietas kursā, taču visi izliekas akli, kurli un mēmi. Nožēlojami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!