Vai tiešām jāmaksā? Grūtniece veikalā Salacgrīvā nejauši saplēš degvīna pudeli; pārdevēja nikna

“Bez Tabu” skatītāja Elita, iepērkoties vienā no ”Mego” veikaliem, piedzīvo ļoti nepatīkamu situāciju. Pēc tās rodas viens svarīgs jautājums, vai tiešām nav cita risinājuma.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Kristīne Selga
 • Kristīne Selga
 • Es

  Es

  Ar likumu ir noteikts- nav jāmaksā!!! Ja nokrīt aiz kases- tad tas jau ir tavs īpašums- par to atbildi, bet ja veikala telpās līdz kasei- tad tā ir viņu problēma...
 • Vietējā

  Vietējā

  Nebija jaizlasa veikala nosaukums kā jau zināju par ko iet runa. Neņem pierē tur ir tik riebīgas pārdevējas, vietējie visi iet uz Maximu vai Topu nevar izturēt Mego darbiniekus. Tā galvās sakāpis, vecās dāmas tik uz puišiem laipnas kā kāda cits tā lasies tev cita veikala nav.
  Nepārdzīvo lieki;)
 • Pircēja

  Pircēja

  Pagājšgad ar sanāca saplest šampanieša pūdeli "Maxima" ,ieeja šaurā un ejot garām plaukstām sanāca aizķērt pūdeli ar grozu,pārdevēja agresīvi noāreaģēja (staigā te visādi un neskatās,kur iet.)protams lika maksāt par sasisto preci. Arī samaksāju,bet uz to veikalu vairs neeju.
  • Kaķis

   Kaķis

   Daudzi veikali ir parbasti ar preci un ieejas sausras,daudzos veikalos arī tieši alkohola nosacījumiem un citiem nav maliņas plauktiem,lai turētu pudelēs..tāpēc arī bieži gadās šādas situācijas.
 • jaa

  jaa

  Es domāju, ka vajadzēja maksāt. Bet zinu, ka ir tāds noteikums, ka var nemaksāt. Rimi pārdevējas ir nobrīdinātas nelikt maksā - man bija šāds gadījums. Pirku vairākas preces, tai skaitā mārrutku burciņu, un kad jau biju samaksājusi, noliku burciņu garām iepirkuma maisiņam, tā saplīsa un es zināju, ka mana vaina. Pateicu pārdevējai, ka aizskriešu pēc jaunas burciņas un jau izvilku no maka 50 centus, lai par to samaksātu, bet pārdevēja negribēja maksu pieņemt. Tikai tad, kad uzstāju uz savu vainu, viņa izsita čeku un saņēma naudu.
 • YW

  YW

  nejauši sasitot kautko veikalā nav nekas jāmaksā, veikals var tikai kompens;aciju pieprasīt - kas neietver pvn, veikala varku un akcīzi, tas ir ja pudele maksā padsmit eiro, reālā preces pašizmaksa ir ap 2-3€
 • Lienite

  Lienite

  Uzskatu ka nav jāmaksā, jo tie veikali tā ir parbliveti ar preci ka normāli jau nekur klāt netiek. Pati ar dzīvoju Salacgrīva un zinu cik tur neparocīgi un šauri aiziet pēc limonādes. Alkaholu plauktus vajadzētu samainīt vietām ar bezalkaholiskiem dzērieniem.
 • Ginta
 • Zane

  Zane

  Ejot iepirkties veikalà,pircēja pienàkums būtu paņemt iepirkuma groziņu,un bērniņu pieskatīt,tad nebūtu ar lielàm somàm jàgàž plauktos esošà prece,nebūtu jàmeklē vainīgie,pašu vainas dēļ..Nez kàpēc dažiem pircējiem liekas,ka viņiem ir taisnība,tur,kur viņa nav?
  • Anna

   Anna

   Cik zinu, šajā veikalā nav nodrošināts, kur atstāt somu aizslēgta skapīti. Tātad jāņem līdz soma, iepirkumu groziņš un vēl "bērniņš jāpieskata". Vai nebūs par daudz prasīts grūtniecei?Mana intuīcija saka, ka to raksta aizvainota pārdevēja. 😁Šoreiz tiešām runa nav galvenokārt par vainigs- nevainīgs, bet tolerances trūkums., Zane😁
  • oi

   oi

   Zane, ko vēl gudru vari izdomāt? Pārdevējiem būs jāauklē tavi izlaistie bērni, kamēr pati gāzīsi plauktus? Šausmu ieleja ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!