Vai tiešām jāmaksā? Grūtniece veikalā Salacgrīvā nejauši saplēš degvīna pudeli; pārdevēja nikna

“Bez Tabu” skatītāja Elita, iepērkoties vienā no ”Mego” veikaliem, piedzīvo ļoti nepatīkamu situāciju. Pēc tās rodas viens svarīgs jautājums, vai tiešām nav cita risinājuma.

Atpakaļ uz rakstu

44 komentāri

 • Inese

  Inese

  Elementāri, ir noteikumi, cik cm ir jābūt starp plauktiem un novietotām precēm.... ja pircēja saka, ka eja ir bijusi tik šaura, tātad neatbilst noteikumiem.
 • Ufff
 • Ah

  Ah

  Karteja я же мать.Bernus vajag audzinat a ja neaudzin tad nejiet veikala iekša.Kapec pardevejus daļ tadiem jasoda?!!!
 • Paipalu oliņas

  Paipalu oliņas

  Nē nu kautkādas žļurgas pudeles dēļ iedomājies grūtniecei bezmaz varbūt kādā citā gadījumā jādzemdē veikalā!!! Vēl vajag paskatīties kā tās pudeles tur bija sakrāmetas ar aprēķinu,ka grūtniece varēja erti pārvietoties !Tās Afrodītes kas veikalā protams vispirms padomās kur atrast vietu ļergas pudelei,nevis lai būtu brīvs ceļš pircējiem !!!
 • Nu vispār...

  Nu vispār...

  Viss jau būtu kārtībā, bet, kādēļ dēļ šī nesmukuma tiek nomelnotas visas mego pārdevējas, ja ir tikai daži exemplāri, kuri izceļas, bet dabū ciest visas....
 • Skaidra bilde

  Skaidra bilde

  Gan jau kērcēja bija Dacīte. To pardevēju vispār nevar laist kontaktā ar klientiem. Veikalā rinda līdz otram galam, bet viņa lasa žurnālu, runā pa teledonu vai skaļā balsī runā ar tālākajām kolēģēm kādus trusikus nopirkusi. Ja ar produktiem vai naudas atlikumu nav iemetusi klientam,tad tas jau ir brīnums. Strādā (imitē darbību) tur cik vien atceros.
 • Beh

  Beh

  Tur jau uzreiz skaidrs, ka nav jāmaksā. Piekrītu, ka jāsastāda akts par negadījumu un viss. Pārdevējas trakas paliek, jo gan jau domā, ka šādi negadījumi ietekmē kaut kā mainīgo daļu. Akts visu atrisina, jo tad kļūst skaidrs preces norakstīšanas iemesls. Smieklīgākais ir tas, ka visi veikala aktīvi (arī preces) ir apdrošinātas un pircējam tur vispār ņi pri čom nav jāvelk vēl maks laukā.
 • Ovi

  Ovi

  Salacgrivas veikala pardevejaam apkalposana zem pedeejas kritikas pats patstavigi ieperkos pirceji tiek apsmieti aprunati pilnaa balsi pa visu zali
 • Liecinieks

  Liecinieks

  Grūtniecei bija gan iepirkuma groziņš, gan plecu soma. Sieviete satraukusies bija, ka nepietiek naudas par sasistās taras atlīdzināšanu. Un pārdevēja aizsvīlās. Žēl bija viņas.
 • Kristīne

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!