1 komentārs

Kādai vientuļajai māmiņai tiesa uzlikusi maksāt 2500 eiro parādu par dzīvokli, kaut arī miteklī viņa nav dzīvojusi ne dienas. Kaut kā dīvaini, vai ne?

Bez Tabu komanda nolēma noskaidrot, kas par lietu, un devās uz minēto dzīvesvietu. Dzīvoklī gan nevienu nesastopam, bet kaimiņi saka, ka tur ierīkots tāds kā midzenis pudeles brāļiem. Eviju un bērnu šeit neviens nav redzējis. Dzīvokli reāli lieto, komunālos pakalpojumus izmantojusi, bet par tiem gadiem nav maksājusi bērna tēva māte, kura tad īrē šo pašvaldības dzīvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesanti, ka tiesas spriedumā minēts, ka Evija bijusi iekļauta īres līgumā, tāpēc arī piedzen parādu, bet sieviete apgalvo, – pati un bērns vien deklarēti.

Foto

Video

TOP komentāri

  • A.
    0 0 0

    A.

    Vispār jau,lai lietotu komunālos pakalpojumus, ir jānoslēdz līgums 1. ar mājas apsaimniekotāju (par ūdeni un siltumu),2. ar Latvenergo 3. ar Latvijas gāzi. Ja nav līguma, nav arī samaksas...un pofig ,ka tur kāds deklarējies, piedzīt var tikai no līguma slēdzēja.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl