“Vai tādiem cilvēkiem jāstrādā policijā?” Pēc stūrēšanas alkohola reibumā Carnikavas pašvaldības policijas darbiniekam izdodas saglabāt darbu

Ceļu policija pieķērusi Carnikavas pašvaldības policijas darbinieku Aivaru Grīnberbu, vadot automašīnu alkohola reibumā. Inspektoram liegts gadu sēsties pie automašīnas stūres, tāpēc viņš vairs nevar pildīt darba pienākumus, kuros ietilpst operatīvā transporta vadīšana. “Bez Tabu” redakcija saņēmusi vēstuli, kurā teikts, ka vadība Aivaru Grīnbergu iekārtojusi citā amatā, lai viņš nezaudētu darbu.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • V.B.

  V.B.

  Tai huiņ..- pašvaldības policijai Carnikavā vispār nav jābūt. Strādā kaut kādi neattīstīti mīkstie- Nēģu svētkos kāvās džeki pie parka- mīkstie ieraudzīja un iegāja parkā "kārtību uzturēt"., kaimiņienei bija insults un izkrita no gultas- cits kaimiņš dzirdēja kā viņa sauc pēc palīdzības un izsauca mīkstos, kā arī paziņoja radiem, rezultātā radi un mīkstie skatījās kā es laužu durvis, lai tiktu iekšā, jo mīkstajiem pat lomiks vai kas cits nav., parkā aizdedzināja liela ozola dobumu- mīkstie neesot ugunsdzēsēji un aprīkojumā nav pat ugunsdzēšamais aparāts, pēc pusstundas ugunsdzēsēji nodzēsa un mīkstie kaut ko skaidrojās ar viņiem astes kājstarpē iespieduši., un daudz citi tādi gadījumi... Pusaudži parkā aiz krūmiem pīpē- mīkstie cēli aiz elkoņiem aizvelk uz mašīnu un stāda protokolus iecirknī... un vēl šis šmigists- mīkstais paliek darbā... na... tādu policiju- smird šī pašvaldības vadība ar blondo galvu priekšgalā...
 • ?

  ?

  Kā tagad, lai uztver šo policistu nopietni? Viņš noķers braucēju dzērumā un sniegs padomus, lai cilvēks spēj izvairīties no soda?
 • Ilze

  Ilze

  Reti neprofesionāli un "lēti" veidots sižets ar bomžiem galvenajās lomās.
 • Edgars

  Edgars

  Ko cepaties,ka Valstī miljonus zog. Dzīvojam Eiropā,Francijā ir pieļaujamais 0,75 promiles.Kāpēc citos idiotiskos jautājumos neviens necepās???
 • Pirktspēja

  Pirktspēja

  Nonsenss. Aizturēt "dzērājšoferus" ir autoinspektoru, nevis pašvaldības policistu tiešie pienākumi.
 • janis
 • nav pārkāpts likums

  nav pārkāpts likums

  Bāc, es tieši gribēju strādāt par lietvedi Carnikavas pašvaldības policijā, bet konkurss uz lietveža amatu izsludināts netika...
 • Ok?

  Ok?

  Nejaucat Valsts policiju ar pašvaldības policiju. Pašvaldības policijā, izņemot Rīgā, pa lielam ņem jebkuru, bez liekām pārbaudēm. Rekšņam netika izskaidrots, ka runa ir par pašvaldības policiju.
  • v

   v

   Neņem gan puisīt, no malas iekšā netikt, tikai caur pazīšanos. Bet ar pazīšanos visur ņem, ka tik uz papīra formāli atbilst.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!