Vai tā dzīvo 21. gadsimtā? Sarūgtināti jelgavnieki, kuri nav mierā ar nule kā ierīkoto krānu daudzdzīvokļu nama pagalmā 

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

6 komentāri

Jelgavas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji sauc “Bez Tabu” palīgā, jo secinājuši, ka pēc ”Jelgavas ūdens” jaunieveduma kļuvis nevis labāk, bet gan sliktāk kā bija iepriekš, kad ņēma ūdeni no āra krāna pie nama citā vietā. 

Prieku par nule kā izveidoto koplietošanas ūdens vietu nejūt ne lieli, ne mazi, ne vīri ne sievas. Jelgavas daudzdzīvokļu nama iemītnieki uzskata, ka iepriekšējā ūdens ņemšanas vieta Jelgavā pie viņu mājas bijusi kur nu labāka. Par to arī neesot bijis papildus jāmaksā.

Tagad par patērēto ūdeni būšot jāmaksā, un esot bažas, ka ūdeni no jaunā āra krāna ņemšot visi garāmbraucēji, bet jāmaksā būšot mājas iedzīvotājiem. Ja reiz tika uzstādīts jauns āra brīvkrāns, tad varēja pievienot ūdensvadu dzīvokļiem. Tagad jānes ar spaiņiem kā senos laikos.

Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods skaidro, kālab ierīkota jauna ūdens ņemšanas vieta jeb āra brīvkrāns. Lai pievienotu ūdensvadu mājai, vajagot privatizēto dzīvokļu īpašnieku vairuma piekrišanu.  Mājā gan ir 20 pašvaldības dzīvokļi un vien seši privātie, bet pašvaldība iniciatīvu nesteidz izrādīt, jo parasti, izskatot jautājumus, kur nepieciešams ieguldīt naudu, balstās uz privatizēto dzīvokļu īpašnieku balsu vairākumu. Ja vairākums lems, tad pievienos ūdensvadu mājai, bet pirms tam nepieciešams kanalizācijas projekts.

Lai ūdeni neņemtu mājai nepiederošas personas, iesaka ap krānu izvietot slēdzamu metāla žogu.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl