Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

57 komentāri

Aptuveni pirms nedēļas Rīgā notika traģisks negadījums. Velnezerā noslīka pārgalvīgs peldētājs. Mirstīgās atliekas glābējiem nākas meklēt vairākas stundas, un, kā ierasts, krastā dežurē gan mediķi, gan policijas darbinieki.

Kāda Bez Tabu skatītāja pamana, ka likumsargu pārstāve pārkāpj vispārpieņemtas normas.

”Man nav pieņemams, ja policijas darbinieks formastērpā publiski kūpina cigareti. Tā ir publiska peldētava, un, cik zināms, tad par smēķēšanu šādā vietā pienākas administratīvais sods.

Apkārt bija ļoti daudz bērnu. Ko viņi mācās no cilvēkiem, kuriem jābūt kā paraugam?”

Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica skaidro, ka neviens no normatīvajiem aktiem nenosaka, ka likumsargs, esot formastērpā, nedrīkst smēķēt.

”Piekrītu, ka katrai lietai ir savs laiks. Policijas darbiniekam jāpatur prātā, ka viņš strādā ar citiem cilvēkiem – gan smēķētājiem, gan nesmēķētājiem, un kādam tas var nepatikt.

Katram pašam ir jāizvērtē, vai attiecīgā nodarbe tieši tajā brīdī un vietā neradīs problēmas.”

Jurēvica pastāsta, ka ir noskaidrota konkrētās policistes identitāte un veiktas pārrunas, lai nekas tamlīdzīgs neatkārtotos.

Foto

TOP komentāri

  • Vadims Lemtjugovs
  • Igo Rikmanis
    +37 +31 -6

    Igo Rikmanis

    Ja godīgi, nesaprotu, par ko "smirdoņa" ? Katrs smēķētājs, iegādājoties cigaretes, nodokļos, akcīzēs utt. ir samaksājis tik daudz, ka varētu atļauties pīpēt jeb kur ! Vēl jo vairāk brīvā dabā, kādu kaitējumu tad tā policiste nodarīja ? Vai viņas nopīpētā cigarete nobendēja pāris ekoloģisko odu, kurus neapēdot nosprāga platstrīpainā ķirzaka, kura savukārt ir ierakstīta "sarkanajā" grāmatā ? Ko jūs varat cepties? Nav pat smieklīgi...Ja nav par ko runāt, esiet tik laipni un klesējat...
  • Vilnis Priede

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl