1 komentārs

Pagājušajā mēnesī Bez Tabu saņēma informāciju par konfliktu Vangažos. Tur esošajā garāžu kompleksā ir izveidots kooperatīvs, par kura priekšnieku ievēlēts tās puses deputāts Igors Purmalis, kurš pēdējās pašvaldību vēlēšanās ievēlēts no partijas Saskaņa listes…

Vangažnieki ir iemūžinājuši deputāta attieksmi pret tiem, kuri mēģina doties uz savu radinieku garāžām, bet nav kooperatīva biedri. Skaļa kliegšana, grūstīšanās. Vietējie iedzīvotāji saka, ka šis nav vienīgais konflikts ar šo kungu. Atklājās arī tas, ka gadiem nav ticis sakārtots jautājums par garāžu kompleksa nodošanu ekspluatācijā, pēc likuma tās nedrīkst izmantot. Kā arī tas, ka teritorijā tiek veikta video novērošana, bet materiāli atrādīti trešajām personām, ko arī aizliedz likums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nupat atkal ir saņemts signāls no tās puses. Par kādu konfliktu, kurā iesaistīts jau pieminētais Inčukalna deputāts. Tās puses iedzīvotāji apgalvo, ka šoreiz viss beidzies ar dūru vicināšanu. Nonākšana slimnīcā, steidzami veikta operācija, dažādas pārbaudes. Kā stāsta kāda 1941. gadā dzimušā vīrieša sieva, iznākums konfliktam Vangažu garāžu teritorijā.

Virtuālajā vidē ir pieejami materiāli par notiekošo garāžu teritorijā. Grūstīšanās, kliegšana, asaru gāzes lietošana. Kas, pēc, iespējams, cietušā vīra sievas teiktā, ir iemesls šim konfliktam.

Foto

Video

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Interesanti, kas raksta informāciju tekstus.Grūti lasīt teikumus ( pareizāk-frāzes) ar tik daudzām stila un interpunkcijas kļūdām.Ļoti "grēko" Bez Tabu sižetu aprakstitāji.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl