Vai Daugavpils slavenākā “točka” aizvien turpina nodzirdīt pilsētas iedzīvotājus?

1 komentārs
Vai Daugavpils slavenākā “točka” aizvien turpina nodzirdīt pilsētas iedzīvotājus?
Foto: Ekrānuzņēmums

Teju visi gājēji, kurus pārvietojamies pa ietvi Kauņas ielā, Dagavpilī teju stundu vēro raidījuma Bez Tabu komanda, nogriežas kādā vārtrūmē un kā apmāti dodas iepirkties točkā, kura vismaz sešus gadu nodzirda daugavpiliešus. “Vispopulārākā točka Daugavpilī!” tā uzskata uzrunātais daugavpilietis, kurš nekautrējas vainot Valsts policijas darbiniekus bezdarbībā.

Bez Tabu toreiz

“Iepērkas studenti, kuri mācās netālajā tehnikumā un skolām, kas iet pēc stundām. Arī citi: gados vecāki cilvēki, esmu redzējis, kā bērns, aptuveni 13 gadus vecs, iznāk no turienes,” plašo Daugavpils Kauņas ielas “točkas” mērķauditoriju pērn raksturoja Jānis, kurš vairākkārt ziņojis par novēroto likumsargiem, tomēr, kā uzskata, nopietna policistu rīcība izpaliek.

Ir redzēts, kā policija aizbrauc, iziet ārā ar [cigarešu] bloku un aizbrauc. Varbūt pat paši iegādājas.

Foto

Arī raidījums pērn raidījums Bez Tabu veica kontrolpirkumu, kura rezultātā iegādājās litru nezināmas izcelsmes alkohola. Pēc iegādes, ziņots Valsts policijai, kuras darbinieki, lai arī ieradās operatīvi, tomēr tūlītēja točkas apsekošana, likumpārkāpēju aizturēšana, ko vēlētos daudzi daugavpilieši, nesekoja. Solīja veikt šķidruma ekspertīzi, pēcāk saņemt atļauju nodzirdīšanas perēklī veikt kratīšanu.

Video

Bez Tabu tagad

Viesojoties Daugavpilī šī gada jūlija beigās, Bez Tabu konstatē – Valsts policijas rīcība gan nav bijusi efektīva: rūpals aizvien plaukst un zeļ, turklāt ar vēl lielāku vērienu, jo uguns dziras cienītāju plūsma uz šo perēkli kā oāzi tuksnesī ir vēl lielāka. Arī šogad “Bez Tabu” komandai nesagādā nekādās grūtības iegādāties litru aizdomīgās dziras.

Foto

Atšķirībā no pērnā gada šovasar izsauktie likumsargi taisnā ceļā dodas uz nodzirdītavu, aiztur iespējamo tirgotāju, kuru atpazīst “Bez Tabu” komanda, un nogādā viņu iecirknī. Kā noskaidrots, nu tirgonis iedzīvojies nepatikšanās – uzsākts kriminālprocess. Līdz ar to, domājams, “Bez Tabu” vizītes rezultātā točkas saimnieki kaut nedaudz nobijušies, un Daugavpils sabiedrība kļuvusi kaut nedaudz veselīgāka.

Video

1 komentārs