Vācējs pārvērš Jelgavas daudzdzīvokļu nama pagalmu par izgāztuvi

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

2 komentāri
Vācējs pārvērš Jelgavas daudzdzīvokļu nama pagalmu par izgāztuvi

Jelgavnieki sašutuši. Vācējs daudzdzīvokļu nama pagalmu pārvērtis par izgāztuvi. Pilsētas dome nerīkojas.

Pie daudzdzīvokļu nama Jelgavā vietējais iedzīvotājs jau gadiem vāc dažādas drazas un krauj kaudzē. Tos, kuri viņam aizrāda, vīrietis neklausot.

Liene
Jelgavniece

Jau vairākus gadus, ejot garām šim namam, noskatos uz četrkājaino draugu, kurš apsargā lielu izgāztuves kaudzi pie paša daudzdzīvokļu nama. Izgāztuvē ir viss, sākot no maziem sadzīves priekšmetiem, beidzot ar vairāku modeļu sarūsējušām automašīnām. Nepavisam nav pievilcīgs skats! Vairāku gadu garumā šī izgāztuve tur atrodas, neviens neliekas ne zinis. Apbrīnoju tos cilvēkus, kuri dzīvo šajā dzīvojamā mājā un pa logiem noskatās uz šo skatu.

“Bez Tabu” noskaidro, ka suns piederot mantas vācējam, taču dzīvnieku barojot un pieskatot mājas iedzīvotāji, kuri cieš kaunu par neglīto apkārtni. Pašu vācēju sastapt neizdodas, jo mājā parādoties reti.

Jelgavas pašvaldības policija norāda, ka zeme, kur izvietota izgāztuve, piederot pašvaldībai. Vīrietim noformējuši vairākus administratīvā pārkāpuma protokolus par atkritumu neapsaimniekošanu, taču viņš sodus nemaksājot. Aptaujājuši mājas iedzīvotājus, vai piekristu iesaistīties atkritumu aizvākšanā? Policija saņēmusi atbildes, ka māju iedzīvotāji nekāro iesaistīties, jo ne jau viņi apkārtni piegružojuši un arī nedrīkstot kaimiņa mantu aiztikt. Policija sola rīkoties aktīvāk.

Kārtībsargi sadarbībā ar Jelgavas domi lēš, ka drazu aizvākšanu organizēšot, vēl nesagaidot vasaru, kad raidījums “Bez Tabu” veido sižetu sēriju “Toreiz un tagad”.