Uzmanies! Sievietēm Skype video “čatā” zvana un uzmācas nekaunīgs tips!

1 komentārs
Uzmanies! Sievietēm Skype video “čatā” zvana un uzmācas nekaunīgs tips!
Foto: Ekrānuzņēmums

Virtuālā pasaule ir tā, kur ik brīdi var notikt neparedzamais. Arī saziņa, kas ne visai iet pie sirds. Par to pārliecinājās kāda raidījuma Bez Tabu skatītāja, kura mūsu Facebook profilā ziņo:

Labdien Bez Tabu komanda. Vakar saskāros ar Skype video čatu, kurā mani sazvanīja kāds jauns, man nepazīstams, kails vīrietis, kurš saruna laikā mēģināja pašapmierināties. Esmu pieaugusi sieviete, bet – ja manā vietā būtu pusaudze?

Bez Tabu sazinās ar sievieti. Kameras priekšā viņa stāties nevēlas, bet atbild rakstveidā. Bez Tabu rīcībā nonāk nevēlamā pielūdzēja zvana video, kuru sieviete nofilmējusi ar telefonu. Nojaušams, ka īpaši runātīgs kailais vīrietis nav.

Visas sarunas laikā viņš pašapmierinās. Saruna ilgst aptuveni trīs minūtes, tad sieviete to pārtrauc. Video nododam arī Valsts policijai. Likumsargi saka, ka šādas izdarības var pielīdzināt virinātāju darbībai.

Likumsargi atzīst, ja virinātāju pieķer reālajā dzīvē, pienākas sods. Šādus personāžus, kuri “izpildās” virtuālajā vidē, sodīt praktiski nav iespējams. Cita lieta, ja pierādītos, ka vīrietis mērķtiecīgi meklē arī nepilngadīgos. Par to gan pienākas kriminālatbildība.

Foto

Tā kā zināms, kā ar vīrieti sazināties, zvanām viņam! Viņš notikušajā neko sliktu nesaskata. Esot vēlējies tikai iepazīties.

Tātad Tu uzskati, ka iepazīties ar sievieti, zvanot viņai, sēžot istabas vidū un pašapmierinoties ir ok? Wow! Es laipni aicināts 21 gadsimtā! Tādas lietas nav nekas neparasts. Jūs tagad tur taisāt kaut kādu bāc, par drausmām. Cilvēki vispār tādas lietas dara privāti. Un tas bija domāts privāti. Problēmas nav. Ja viņai kaut kas nepatika, viņa droši var nolikt klausuli. Come on!

Attiecību speciālists un psihoterapeits Artūrs Šulcs:

Tā ir zināmā mērā emocionālā, seksuālā vardarbība pret sievieti. Ja cilvēks grib iepazīties, viņš saka, kas viņš ir, ko viņš grib un norunā tikšanos klātienē. Tiekas kaut kur un nenotiek tādas darbības, ka liek otram uzreiz skatīties masturbāciju un izrāda dzimumorgānus.

Starp citu, vīrieša Skype profila attēlā ir kāda seksuāla rakstura mājas lapas reklāma. Par to, vai šāds vīrietis varētu veikt attiecīgās darbības nepilngadīgo priekšā, attiecību eksperts neņemas spriest. Lai kā nebūtu, ieteikums: ja saņemat šādu zvanu, bloķējiet zvanītāju! Vecāki – sekojiet līdzi bērnu aktivitātēm virtuālajā pasaulē. Bet ieteikums vīrietim varētu būt – aizdomāties, ka ne visiem šāda veida iepazīšanās ir pieņemama.

Video

1 komentārs