Komentāri

Ieraugot savā e-pastā kārdinošu “Baltijas Drukas Nama” piedāvājumu pasūtīt dažādus drukas darbus ar līdz pat piecdesmit procentu atlaidi vai iegādāties kuponus par vilinošu cenu, Iecavas iedzīvotāja Vita nolemj izmantot iespēju un veikt lielformāta drukas pasūtījumu par 170 eiro.

Tieši tādu pat akcijas piedāvājumu e-pastā saņem arī Jānis un nolemj pasūtīt kalendārus savai viesu mājai, apmaksājot aptuveni 250 eiro lielus rēķinus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī SIA “Mistērija” pārstāvis Jurijs izlasa akcijas e-pasta piedāvājumu, pasūta diplomus bērniem un citus reklāmas materiālus, kopā par divsimt eiro.

Uzņēmums, uz kuru jāpārskaita nauda, rēķinos gan norādīts: biedrība “Baltic Sea Cinema”.

Klienti mēnešiem ilgi gaida, kad pasūtījums būs gatavs, taču ne naudas, ne preces. Klātienē gan neviens uzņēmēju nav redzējis, viņš nekur neuzrāda savu uzvārdu, sarunājas vien pa telefonu, sakot, ka ir Juris. Uz norunāto tikšanos neesot ieradies.

Elektroniski atsūta klientiem ziņas, ka ir saslimis, esot ārpus Latvijas, salūzusi tehnika vai kāds cits attaisnojums, tādēļ pasūtījuma izpilde kavējas.

Pēc ilgas gaidīšanas visiem ziņo, ka sanākusi ķibele ar partneriem, kurus nomainīs un pasūtījumus nudien veiks, tikai jāpiemaksā. Citi, cerot, ka beidzot tiks pie preces, prasīto summu arī samaksā, taču pasūtījuma joprojām nav.

Ne uz klientu, ne uz raidījuma “Bez Tabu” telefona zvaniem uzņēmējs neatbild. Tālrunis ir atslēgts.

Kad žurnālisti ierodas “Baltic Sea Cinema” adresē Āgenskalnā, nekādas izkārtnes neliecina, ka tā te atrastos. Kaimiņi arī neko par šo biedrību, uz kuras kontu klienti sūta naudu, neesot dzirdējuši.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane iesaka nosūtīt uzņēmējam ierakstītu vēstuli. Ja komersants nereaģē, tad vērsties pie viņiem ar iesniegumu. Vita tā arī izdara, taču PTAC no viņas iesniegumu nepieņem, sakot, ka naudu tik un tā neatgūs, pati vainīga.

Jānis uzraksta iesniegumu policijā, taču saņem atteikumu uzsākt kriminālprocesu, jo neesot nozieguma sastāva.

Pēc ilgas pasūtījuma izpildes gaidīšanas klienti galu beigās saņem no uzņēmuma naudas atmaksas piedāvājumu. Vajagot to tikai parakstīt. Raidījums “Bez Tabu” to parāda juristam Armandam Loginam. Izrādās, teksts sagatavots tā, ka, to parakstot, nozīmēs, ka klienti atsakās no savas naudas par labu uzņēmumam un viņiem nav pretenziju.

Pārbaudot informāciju Lursoft datubāzē, noskaidrojas, ka biedrības “Baltic Sea Cinema” amatpersona ir Juris Pāns. Raidījumam “Bez Tabu” viņa vārds kļuvis pazīstams jau pirms vairākiem gadiem, kad skatītāji ziņojuši, ka iepriekš, vadot citus uzņēmumus, arī neesot norēķinājies ar klientiem.

Par to ziņo arī citi mediji. Tikmēr uzņēmējs draud ar tiesu darbiem par neslavas celšanu un viņa ienākumu mazināšanu.

Dažādās interneta vietnēs astoņu gadu garumā ir daudz brīdinājumu, lai uzmanās no šīs personas un nesadarbojas, ja nevēlas zaudēt naudu.

Jurists Armands Logins iesaka klientiem sadūšoties un beidzot visiem apmānītajiem vērsties tiesā.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl