8 gadīga puisēna mamma vērsusies pie raidījuma Bez Tabu, lai brīdinātu citus vecākus.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • smaids

  smaids

  Paldies šai pieminētajai draudzei, viņi dara lielus Dieva darbus. Viņi sadarbojas ar sociālajiem dienestiem. Paskatieties viņu mājas lapā video. Tas ir redzams arī Joytobe, Tikai nesaprotu, kāpēc tā mammīte sevi paslēpa kameru priekšā? Ja draudze ir atklāta, tad arī mums pārējiem jābūt atklātiem un godīgiem. Vērts padomāt.
 • Ciãna

  Ciãna

  Draudzes Mäcìtäja labu darbiñu dara.Iepriecina bêrniñus ar sarùpêtãjäm dãvaniñäm.Liels liels paldies viñai pa to!
 • Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Gita Sarmule ( ex. Koha)

  Kauguros ari baznicaa dod mantas. Dazadas kastes. Ir pat nauda bijjusi iekšā. Sen atpakal biju. Un tagad man regulari nak uz telefona sms ar aicinajumu nakt.. bijam tur kad bija itkaa bezmaksas cirka izrade berniem. Pectam staigaja apkart ar cepuri viens cilveks un prasija ziedojumus. Bija viens vecitis kursh visu savu pensiju tur atstaja...
 • Help

  Help

  Pīpis par to reliģiju, izmet bukletus miskastē un aizmirsti par to. Reālā problēma ir tā, ka bērns iet līdzi. Kurš ir teicis, ka pedofili ir tikai vīrieši? Tik pat labi jau var būt vervētājas, kas par zināmu atlīdzību aizvilina bērnus, kur vajag. Pastaigā par parku, paskatās, trūcīgāk ģērbtus un gatavs. Visām mammām un tētiem tagad ir kārtīgi jāparunā ar savām atvasēm. Jo nākošreiz tās var nebūt reliģiskās tantiņas.
 • ***

  ***

  Es teikšu, ka savā ziņā ir labi, ka šāds gadījums bija. Jo šīs tantes nejauši izgaismoja daudz briesmīgāku problēmu. Tas, ka bērni dāvanas dēļ, tomēr piekrita iet līdzi. Kā mamma Ieva teica, ka zināja, ka nevar, bet tomēr gāja. Un tas ir daudz, daudz reižu bīstamāk, par reliģiskiem bukletiem. Jo tajā pagrabiņā varēja būt, pedofili un citi slimie.
  Te jau jāsāk domāt, ka ja bērnus nevar atturēt no tā ar izskaidrošanu, tad jāliek lietā iebiedēšanas taktika. Un nevis, ja tu tā darīsi, tad būs tā. Bet "nu pat izlasīju ziņās, ka viens bērns aizgājis līdzi svešam un viņam nogrieza ausis, kāju, degunu. Un tagad viņš ir slimnīcā un viņam ļoti sāp." Slimo diemžēl netrūkst un par tādām dāvaniņām, bērni ir gatavi riskēt.
  Tā, kā savā ziņā, jāsaka tantēm paldies, jo viņas parādīja, cik viegli ir bērnu aizvilināt uz vajadzīgo vietu.
 • Gunta
 • Samanta

  Samanta

  Pieraadijums ka nevienam nevar uzticeeties, iipasi daavanaam
 • Karina

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!