“Uzbāžas gadu pēc nāves! Lieciet mierā pensionārus!” Jēkabpilietes mirušajai mammai neliek mieru tirgoņi

“Grand Prix” loterijas rīkotāji pirms daudziem gadiem savam klientu lokam piesaistījuši sirmgalvi. Cerot uz dalību izlozē un vērtīgiem laimestiem, viņa no rīkotājiem gadiem ilgi iegādājusies dažnedažādas preces. Nu sieviete, nelaimējusi ne centa, jau gadu kā mirusi, bet uzbāzīgie tirgoņi aizvien viņai sūta piedāvājumus. Nelaiķes meita no Jēkabpils izmisīgi cenšas atkauties no reklāmām un lūdz ļaut mātei dusēt mierīgi.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • m

  m

  Nopirku īpašumu un teju katru mēnesi nāk tie mēsli adresēti iepriekšējam īpašniekam, normāls makalatūras kalns. Labi ka ir krāsns apkure, aiziet iekuram.
 • Zane

  Zane

  Grand Prix spēlēju jau gadus 5,esmu vinnējusi gan mantas,gan nelielu naudas summu,kā arī personīgi pazīstu cilvēku,kas ir vinnējis lielo balvu.Pasūtīt preces neviens ar varu nespiež,negribi nepasūti,aizsūti ''nē'' aploksni,lai tavs spēles numurs paliktu aktīvs.Ja galīgi neko negribi-nereaģē vispār.Spēles organizatori nav ieinteresēti sūtīt materiālus mirušai personai,galu galā tie ir izdevumi,no kuriem nav nekādas atdeves.
  To,ka veci cilvēki nesaprot un nonstopā pasūta visu,ko piedāvā-ir tikai pašu vaina-pasūta dārgus pulksteņus,sadzīves tehniku,grāmatas-tērē nenormālas summas,jo to var arī noformēt uz kredīta un tad vaimanā.
  Esmu pasūtījusi tikai to,ko man reali vajag,vai to ,kas interesē-piem.skaistas grāmatas,es neparakstos uz jebkuru piedāvājumu.Mārketings viņiem ir personalizēts un pārliecinošs,rodas sajūta,ka lielais laimests vai mašīna jau ir tev rokā,tikai pasūti preces un maksā.
 • Viņa

  Viņa

  Manai mammai arī šī draza bija atnākuši, grasījās jau kaut ko sūtīt, saplēsu mazos gabaliņos un izmetu ārā. Nu nelaimē tur neviens, tā ir tikai cilvēku apkāšana, nedod dievs tur iepīties.
 • Evita

  Evita

  Arī mūsu ģimenei bija šāda problēma, mamma mūsu nomira, bet iepriekš bija sūtījusi preces no šiem reklamistiem.
  Viņi nereaģē ne uz ko mamma kā 10 gadus jau tai saulē, bet šie tik sūta un sūta savas reklāmas, neuzskatu ka piederīgajiem būtu jāsūta savu tuvinieku miršanas apliecību kopijas, bet viņi atbild ka tas ir vienīgais veids kā pierādīt ka cilvēks tiešām ir jau taisaulē.
  Pilnīgs murgs ar šādiem naudas izspiedējiem, kā dēles piesūkušās un nekas viņiem nav svēts 😔
 • Dana

  Dana

  No viņiem nekādīgi nevar tikt vaļā - jau 5 gadus saņemu vēstules uz iepriekšējās dzīvokļa īpašnieces vārda. Nosūtīju e-pastu, ka šajā adresē šāda cilvēka nedzīvo un saņēmu pat atbildi, ka viņi nemaz vēstules uz šo adresi nesūtot, kaut gan janvārī atkal saņēmu kārtējo vēstuli. Es neizprotu, kāpēc uz šo firmu neattiecas personad datu aizsardzības noteikumi. Vēl interesanti, ka viņi nekur neuzrāda loterijas atļaujas numuru, kā tas ir visās oficiālās loterijās. Žēl pensionārus, kas tic, ka viņi jau praktiski ir vinnējuši un pērk nevajadzīgas lietas - tad jau labāk pirkt oficiālās loterijas biļetes.
 • Mermulis

  Mermulis

  Kad vienreiz cilvēki sapratīs, ka siers par brīvu ir tikai peļu slazdā?! Gribu kļūt bagāts tūlīt un tagad - strādā. Bet nē-darīt kaut ko taču negribas! Ko tad brēc, ja pēc būtības esi muļķis un sliņķis?! Paši vien vainīgi un vēl vairāk tie, kas šādus"labdarus" neaptur, pirms viņi sāk darboties. Bet tas jau nav tas pats, kā izdomāt dažādas stulbas reformas, kur varēs savā kabatā iebāzt lielāku vai ne tik lielu naudiņu.
  • Dzintars

   Dzintars

   Muļķi, negrib strādāt un t.t.
   Nē, lielāko ties tie nav ļautiņi vairs darba spēkā vecumā, bet gan pensionāri un tāda vecuma kuri neizprot mūsdienu mārketinga (reāli lilumiskā veidā apjāšana) perifērijas...
   Uz tiem tad arī šie spēlē, reāli pelna labu naudiņu...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!