“Uz pusi dārgāk!?” Liepājā mājas vecākā šokā par nama kāpņutelpu remonta izmaksām

Liepājniece Māra jau vairākus gadus ir daudzdzīvokļu nama Strazdu ielā 16 mājas vecākā. Līdz ar to kundze ir kā tilts starp dzīvokļu īpašniekiem un ēkas apsaimniekotāju.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • 'Hai!

  'Hai!

  Šis raidījums Ir kā medusmaize tiem ,kuri neko negrib mainīt! Hruščovkas ir savu laiku nokalpojušas ,tās ir jāsiltina!.LNA Liepājā ir sagrābuši lielāko daļu pilsētas mājas,tām piestiprinātie zeļli tiešām ir veikli muldētāji...
 • Beta

  Beta

  Nav jau pirmais gadījums, šis namu apsaimniekotājs regulāri piekopj šāda veda mahinācijas. Namu pārvaldnieki tur ir īsti zibenzeļļi,muldēšanu viņi pieprot. Pēc mājas fasādes remontdarbu nodošanas, pēc gada, mistiski uzradās rēķins ap 4 tūkstošiem,par papildus veiktajiem darbiem, kuru protams mums piedzina,ar draudu vēstulēm, neko nevarējām izdarīt, viss tīrs, kāds kaut ko parakstījis,pārvaldnieks, vienpersoniski nolemj, iedod parakstīt mājas deliģētai personai, mājās vecākajām un visa māja maksā. Man pat līdz šim nav skaidrs, par ko mēs viņiem maksājam algu... reāli neko nedara, bet tiklīdz mājai sāk mazliet uzkrāties nauda, tā steidz sasaukt sapulci... valsts kontrole varētu viņus paņemt zem sava spārna... pārbaudīt tās resnās grāmatvedes
 • Sme

  Sme

  Vispār par šo naudu būvuzņēmējs un pārvaldnieks apņēmās remontēt apdzīvotas mājas kāpņu telpu, viņam nav nekādu tiesību bez tiesas sodīt cilvēkus par dzīvošanu viņu mājā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!