Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

3 komentāri

Priekšvēlēšanu aģitācijas periods sāksies šajā nedēļas nogalē, taču jau tagad partijas reklāmām steidz tērēt ievērojamus līdzekļus.

Rīgas domi slavinošā reklāmā redzamā pensionāra vārds atrodams starp Amerika partijas (Gods kalpot Rīgai) dibinātājiem. Turpretī viena no reklāmā redzamām māmiņām savos sociālo kontu profilos atklāti norādījusi, ka strādā Rīgas domē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu sazinājās ar Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļu, lai noskaidrotu, kāda ir reklāmās redzamo cilvēku saistība ar pašvaldību. Vēl nenosaucot personu vārdus, Rīgas domes darbiniece jau norāda, ka viņa nezina atbildi uz šādu jautājumu, kā arī – ka atbildēt uz šādu jautājumu nav viņas pienākums.

Dzintra Āboliņa, Rīgas domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Nē, nevaru to noskaidrot. Tādēļ, ka es saku… ne es viņus uzrunāju, ne es zinu, kur viņi strādā.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks noliedz, ka reklāmās redzamās personas saistītas ar Rīgas domi: “tie ir parasti rīdzinieki”. A. Ameriku nemulsina fakts, ka reklāmā viņa darbu slavē cilvēks, kurš ir viens no partijas dibinātājiem.

Tāpat A. Ameriks un viņa padomnieks Mareks Gailītis, kurš darbu televīzijā pameta 2011. gadā, nespēj atbildēt, cik izmaksā reklāmas kampaņa. Reklāmas tēriņi tiks paziņoti, iesniedzot partijas atskaiti.

Foto

TOP komentāri

 • Auseklītis
  +1 +1 0

  Auseklītis

  Amoliņš ir politiska un muzikāla prostitūta! Paldies Dievam, dzīve viņu ir aizslaucījusi mēslainē.
 • Silvija
  0 0 0

  Silvija

  Un tad tas pensionārs, kurš uz dārzu Bukultos brauc 365 dienas gadā, ko viņš tur dara ziemā? Ietaupa naudu?
 • Silvija
  0 0 0

  Silvija

  Vēl varētu darīt zināmu, ka Ilvas Eņģeles sociālajā profilā A. Ameriks norādīts kā draugs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl