Ušakova reklāmā aktieru lomā iejutusies ar Rīgas domi saistīta sieviete un partijas dibinātājs!

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

3 komentāri

Priekšvēlēšanu aģitācijas periods sāksies šajā nedēļas nogalē, taču jau tagad partijas reklāmām steidz tērēt ievērojamus līdzekļus.

Rīgas domi slavinošā reklāmā redzamā pensionāra vārds atrodams starp Amerika partijas (Gods kalpot Rīgai) dibinātājiem. Turpretī viena no reklāmā redzamām māmiņām savos sociālo kontu profilos atklāti norādījusi, ka strādā Rīgas domē.

Bez Tabu sazinājās ar Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļu, lai noskaidrotu, kāda ir reklāmās redzamo cilvēku saistība ar pašvaldību. Vēl nenosaucot personu vārdus, Rīgas domes darbiniece jau norāda, ka viņa nezina atbildi uz šādu jautājumu, kā arī – ka atbildēt uz šādu jautājumu nav viņas pienākums.

Dzintra Āboliņa, Rīgas domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Nē, nevaru to noskaidrot. Tādēļ, ka es saku… ne es viņus uzrunāju, ne es zinu, kur viņi strādā.

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks noliedz, ka reklāmās redzamās personas saistītas ar Rīgas domi: “tie ir parasti rīdzinieki”. A. Ameriku nemulsina fakts, ka reklāmā viņa darbu slavē cilvēks, kurš ir viens no partijas dibinātājiem.

Tāpat A. Ameriks un viņa padomnieks Mareks Gailītis, kurš darbu televīzijā pameta 2011. gadā, nespēj atbildēt, cik izmaksā reklāmas kampaņa. Reklāmas tēriņi tiks paziņoti, iesniedzot partijas atskaiti.

Foto

3 komentāri