Tupus, rāpus pazemē! Gājēju tunelis noplūst un aizsalst; Daugavpils novadā šosejas šķērsošana “aizraujoša”

Daugavpils novadā, netālu no Līksnas ciema, noplūdis un nu jau aizsalis pazemes gājēju tunelis, kas paredzēts, lai drošā veidā apkaimē dzīvojošie varētu nokļūt otrpus šosejai uz sabiedriskā transporta pieturu, mājām, veikalu. Tas ir kas neredzēts, neizpratnē un izbrīnā teic vietējie iedzīvotāji.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Zuze

  Zuze

  Tunelis tā arī nav ticis gājēju izmantots (citām vajadzībām gan) , ja nu vienīgi uzreiz pēc nodošanas ekspluatācijā, kad, šķiet, pieturas bija no stikla konstrukcijām. Tunelis ir, applūdis ir, sižets ir, sievieti D. parādīs TV. Viss.
 • Maskas

  Maskas

  Rodas jautājums par maskām... Kāpēc jūsu sižetā netika ievērota masku vilkšana? Vienkārši pat veselības labad?
 • "Objektīvais" žurnālists

  " Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš gatavs iedziļināties un risināt smagas situācijas un noziegumus. Ļoti rūpīgi iepazīstas un izvērtē pieejamo informāciju." Jūs tik tiešām esat gatavs sevi tā nosaukt? Ja jā, tad man ir šaubas par jūsu neitrālo pieeju pie katra sižeta, jo ne katru reizi tas , kurš pasūdzas raidījumam ir cietējs. Vai tas ir normāli, kad cilvēks piestāj nokārtoties būvē, jo tā ir būvkonstrukcija nevis sabiedriskā tualete. Pabraucot nedaudz tālāk ir jums izvietotas biotualetes, kurās droši var nokārtot savas vajadzības. Cilvēki, kuri tur dzīvo, diez vai nezin, ka būve jau ir sen celta, un jau loģiski un skaidri secinot, var saprast, ka brēku ceļ uz taisnas vietas.
 • Диана

  Диана

  Ой. Я вас умоляю... Lauku iedzivotaji... Автобусы не ходят, крокодил не ловится, не растёт кокос. 😄
 • Diskriminācija

  Diskriminācija

  Lauku iedzīvotājiem nav vajadzīgi ne tuneļi ne pieturas, jo tāpat nav autobusu, kuri šajās pieturās pietur, lai aizvestu uz Rīgu. Lai sēž mājās un nerādās pilsētās!
 • Kauns zurnalistiem

  Kauns zurnalistiem

  Atkal priekšzīmīgie žurnālisti demonstrē, kā nevajag darīt...
  Tās ir īstas nāves lamatas, ja ielūzt un neviens neizglābs... Atšķirībā no dīķa...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!