Tukumnieki sūrojas par kaimiņiem, kuri traucē mājas iemītnieku mieru

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

1 komentārs

Aviācijas ielā 3 dzīvojošie tukumnieki viens pēc otra sūrojas, ka viņu nams pārtapis par nekārtību midzeni. Daži pašvaldības dzīvokļos mītošie īrnieki radot postu visai mājai.

Daigas kundze sašutusi, ka tieši pirms mācību gada sākuma no balkona nozagtas tīri izmazgātas drēbes. Apzagti arī citi kaimiņi. Ļaundari ne tikai zog, bet arī izdemolē pastkastes, izskrūvē spuldzītes, sabojā elektrības vadus un trokšņo uz nebēdu.

Dažas nekārtības radot pusaudži, kas nākot no kaimiņu mājām, bet lielākie grēkāži esot personas, kuras atbrīvojušās no ieslodzījuma vietām un ar kurām pašvaldībai noslēgts īres līgums. Lai gan dzīvoklī deklarēta viena persona, realitātē, kā stāsta vietējie iedzīvotāji, tur mitinoties daudzi.

Policija Aviācijas ielā 3 jau bijusi daudzas reizes. Pusgada laikā vismaz 25 izsaukumi. Aicina iedzīvotājus rakstīt iesniegumus un arī ierasties policijā sniegt liecības, ja pamana likumpārkāpumus.

Ja par pašvaldības īres dzīvokļos mītošajiem policija saņem ziņojumus, par pārkāpējiem kārtības sargi sniedzot informāciju arī domniekiem un tad tiekot lemts, vai pagarināt īres līgumus, jo tie tiekot slēgti uz noteiktu laika periodu.

Ar skandalozā dzīvokļa īrnieku līgums netika pagarināts, taču īrnieks dzīvokli neatbrīvoja  Pašvaldība iesaistīja tiesu. Tiesa par īrnieka piespiedu izlikšanu no pašvaldībai piederošā dzīvokļa būšot septembra beigās.

1 komentārs