“Tu mau*a, es tev rīkli pārgriezīšu!” Tracis Grobiņas novadā! Kaimiņš regulāri draud izrēķināties ar apkārtējiem

Grobiņas pagasta daudzdzīvokļu nama iemītniece Regīna ir izmisuma pilna – kaimiņš pret kundzi uzsācis morālu un fizisku teroru. Neskaitāmi daudz aizvainojošu vārdu, kuri pārtapuši arī fiziskā aizskaršanā. Iesniegumi Grobiņas pašvaldības policijai nav šķērslis kaimiņam Andrejam nomierināties, tāpēc Regīna lūdz “Bez Tabu” palīdzību.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Eriks.

  Eriks.

  Ka ta mezacuka mak melot.Tai maja gimene izmuka ara jo nebija gaisa no vinas.Ta padla ir jamet ara no tas majas,lai citi normali var dzivot.Policija ari tiek vazata aiz deguna.Tos zilumus pati sataisija un censas Andri nomelnot,ka vins ir vainigs.Viena pretiga ZURKA ir iemitinajusies majas.Tur tac vinai uz pieres ir rakstits ka vina nav isti riktiga.Kamer vina tur nebija tikmer tur viss bij kartiba.Dome ar policiju lai met ara kaut nakts laika,un beidz terorizet parejos majas iemitniekus.
 • Laura

  Laura

  Es kad grobina dzivoju bija tads Andris Rakovskis ka vinam nebija kas pa pratam ta vins sita draudeja .kavas un vel vis ko darija
 • Mukuruku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!