“Tu esi policists! Skrēju lūgt palīdzību!” Ogrē piekautais un sadurtais vaino policiju nolaidībā

Vīrietis Ogrē iekuļas konfliktā, kura laikā viņš apzagts un nodarīti miesas bojājumi. Pirms tam viņš, mūkot no agresoriem, centies rast glābiņu Valsts policijas iecirknī, tomēr iecirkņa durvis bijušas aizslēgtas, dežūrdaļas policisti nav reaģējuši uz klauvēšanu un nav ieskatījušies novērošanas kameras monitorā, kurā vīrietis bija redzams stāvam pie durvīm. ”Tu taču esi policists, skrienu tev lūgt palīdzību!” sašutis ir vīrietis.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Володя из тумана

  Володя из тумана

  Наверное, банда малыша работает.
 • Boss

  Boss

  Kādi tagad policisti tupus mīzēji pat miskasti formā nes raustas pa kupri dabūt
 • Pavliks

  Pavliks

  Agri labak muti nebūtu vaļā vēris kauna traips ko par citiem ka stukačš raksti labāk pastāsti savus varoņdarbus ēzeli.Tāds pāts kā tie kas uzbruka aizstāvi vairāk savu baru
 • Soks

  Soks

  Naudu dodied pa prieksu tad bus palidziba tapat ka arstiem vispirms naudu tad tik domās palidzet vai ne un zvana pogaj jabut pie durvim nevis pie staba. Vinu pienakums nakti ir izguleties tapat ka politikiem sēdes.
 • Kristaps
 • Agris

  Agris

  Hahahahaha, Edgars Ločmelis beidzot dabujis sev karmu, cik pats staigājis pa visādām Ogres un Ikšķiles zaļumballēm, neparko uzbrucis citiem atspārdot tā, ka dažreiz pat kāds cietušais slimnīcā guļ. Tagad, kad pats pa ībli dabujis, tā uzreiz sūdzēties skrien, un stāsta cik dzīve netaisna. Pats visu dzīvi metis mīksto policijai, un visiem tiem protokoliem, kas viņam bijuši. Uzprasiet jebkuram, kas dzīvo Ikšķilē, Ogrē vai Tīnūžos par šo fruktu.
 • Andis
 • Zane

  Zane

  Hah jau kopš dzimšanas dzīvoju ogrē un policija nekad nav bijis mans glābiņš. Izsit mašīnai speciali vējstiklu, čalis pālī. Nenoņem ne alko ne ko. Atnak paveste. Abi vainigi lieta slēgta.
  Nozog telefonu, eju pec policijas zaglis stav acu priekša. Viņš man saka 24 stundas un iesniegums. Stāv smejas ar cietumnieku par 16 gadīgu skuķi asaras. Normali. Kauns kad nevaru paļauties uz likumsargiem.!:(
 • taaaa

  taaaa

  Ogres krējuma nakts izklaides, tikai mierīgi arī citās pilsētās pie diennakts spēļu zālēm, klubiem šāds krējums tusē. Tāpēc neviens normāls cilvēks uz tādām iestādēm neiet, bet paņem veikalā līdz 10 šņabi un klusībā sūc savā mājā. Drīzāk jautājums mediķiem, kāpēc šādi cilvēki nav uzskaitē psihenē, jo faktiski ir potenciāli slepkavas un alkoholu vispār nevar lietot, jo izsauc papildus agresiju.
 • aa ja

  aa ja

  nemīz, mani čalis pilsetavetkos sajauca ar citu, rezultaata salažot man žokli, kad piegaju pie policistiem, mani panjema aiz shkvarnjika, iemeta busaa un lika man puust trubaa, tad sanjema izsaukumu, un aizbrauca prom, pat mediķus neizsaucot 😅

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!