Trešajā dienā pēc kāzām zelta laulību gredzeni jau nolietojušies. Pāris šokā

Skatoties uz saviem zelta laulības gredzeniem, Ieva un viņas vīrs ir šokā. Trešajā dienā pēc kāzām laulības simboli jau kļuvuši nespodri, saskrambāti un izskatās nolietojušies, lai gan nekādus darbus, kas varētu radīt skrambas, nav veikuši.

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • Mazā
 • Mazā

  Mazā

  Tas nozīmē vienu...šī laulība nav uz ilgu laiku!Tā ir zīme🤣
 • Gunta

  Gunta

  Zelts ir zelts. Jo augstāka prove zeltam jo tas mīkstāks. Juvelierizstrādājumos vairāk izmanto 585 raudzes zeltu ( agrāk padomju laikos skaitījās 583). Zelta gredzenu deformācija ir parasta lieta, itsevišķi ja to biezums ( nejaukt ar platumu) ir neliels. Gredzenos ar lielāku biezumu un svaru defotmēšanās būs lēnāka, bet kas attiecas uz švīkām, tad pašas par sevi tās neparādās. Jebkura darbība, kuru mēs iktdienā veicam ar gredzeniem rokā tās var radīt. Protams, var jau pirkt gredzenus ar lielu svaru un taisīt ar tiem alus pudeļu korķus vaļā, bet uz tiem tā vai tā švīkas būs un tie arī deformēsies. Laulības gredzeni ir ikdienas valkāšainai, bet diemżēl, ne katru ikdienas darbu veikšanai, lai arī kur tie būtu ražoti...
 • Ieva
 • Marija

  Marija

  Mūsu gredzeniem kas pirkti 1986 gadā nav absolūti nekādu švīku vai izmaiņu - visi ikdienas darbi tiek veikti ar gredzeniem. Vairāk ka 30 gadus gredzeni nav mainījušies, tas nozīmē ka Jūsu iegādātiem gredzeniem nav kaut kas kārtībā. Ticamāk nav zelts ...
 • Linda

  Linda

  Precējāmies gadu atpakaļ.Gredzenus pirkām Goldlight ( Spicē).Zelts un baltais zelts kombinācija.Varbūt citi domās, ka tas nav pareizi, bet mēs tiešām gredzenus velkam tad, kad ejam kopā kā pāris.Es nevarētu iedomāties, ka es darbă- virtuvē nēsātu gredzenu..tă pat ejot vannā, uzkopjot māju..Gribas, lai ilgi kalpo.1x gredzens man pamatīgi iesprūda starp plauktu un sienu- domāju, būs nobružāts, bet nekāda vaina.Es domāju- piemaksā vairāk un būs labāka kvalitāte.
 • Samirs
 • Ivo Yeblis

  Ivo Yeblis

  Atdot uz īslaicīgu ekspertīzi nav gatavi, bet atgriezt veikalam uz visiem laikiem ir gatavi? Vai arī grib naudu atpakaļ, bet sašvīkātos gredzenus paturēt? :)
 • Enšteins

  Enšteins

  Kads te ķimiju nav mācijies :D mīksts zelts, tas nozīme ka tīrāks un augstākas proves, ja grib lai neskrāpējas var nopirkt gredzenus ar 300 provi, nevis 585. Tas ir tikai normāli ka zelta gredzeni, deformējas, skrāpejas utt., pūlēšanas spīdums pazūd ātri.
 • Guna

  Guna

  Mums precīzi tāpat...laulības gredzeni pec dažām dienām briesmīgā izskatā! Apnika karot ar to nenormālo uxņēmumu. samaksājām 700 eiro...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!