Tracis Skrundā! Bijušais ieslodzītais draud ar izrēķināšanos saviem mājas kaimiņiem

“Bez Tabu” redakcijā vērsās satraukti Skrundas iedzīvotāji, kuri nespēj sadzīvot ar kaimiņu – bijušo ieslodzīto. Pieķerts zādzībās, jaunietis vairākus gadus pavadījis aiz restēm. Bērzu ielas iedzīvotājiem ir aizdomas, ka no kļūdām nav mācījies, jo vairākas reizes pieķerts paņemam arī kaimiņu īpašumā esošas lietas. Tāpat neizpaliek asa vārdu apmaiņa un draudi.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • S

  S

  Vai párák daudz mums nav jaievéro cilvéktiesibas likumpárkápéjiem, bet to nav apkártéjiem, uz kuru rékina tas notiek? Tapat ir Brukná- Medina kunga várdu atkláti vazá pa visiem médijiem, bet súdzibas autors, kas pat atzist, ka rakstijis dusmu uzplúdá, tagad it ká nozélo, ka melojis, ir un paliek anoníms.
  • Š

   Š

   Diez vai pus gada laika notikumi
   ir veidošusies dusmu uzplūdumā. Cilvēkam ir paveicies, ka kāds neizlēma izrēķināties ar to, ko pats draudējis. Izklausās ka cilvēkam drīzāk deva iespēju laboties ar labu... Bet vai tādas iespējas viņam dotu vēlreiz? Lai jau cilvēkam viss izdodas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!