Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

13 komentāri

2016. gada jūlijs. Kāda rīdziniece nolemj sevi iepriecināt ar jaunu virtuves iekārtu. Jāatzīst, ka gads jau ir riņķī, taču no iegādātās preces nav ne vēsts.

Sieviete gan norāda, ka sākumā viss licies labi – meistars atbraucis, izmērījis virtuvi, izstāstījis mēbeļu sagatavošanas procesu. Vēlāk sieviete samaksājusi 400 eiro, pēc tam vēl 400. Gala rezultātā jau visu summu – 2 700 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc krietna laika sieviete apjautusi, ka pēc naudas samaksāšanas pagājuši jau vairāki mēneši, taču meistars pēkšņi izkūpējis gaisā.

Sieviete nemitīgi tam zvanījusi, lai noskaidrotu, kad tad solītā iekārta būs viņas rokās. Biežāk telefons gan netika celts, taču reizēs, kad meistars pacēla klausuli, sekojusi attaisnojumu jūra.

“Katru dienu bija savs stāsts. Tad viņam mašīna sabojājusies, tad neesot materiāli. Visu laiku attaisnojumi.”

Nauda meistaram tika samaksāta “uz rokas”. Tiesa, meistars rakstveidā uz baltas papīra lapas ar savu parakstu apliecinājis faktu, ka naudu tiešām saņēmis. Tomēr ne līguma, ne čeka sievietei nav.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane stāsta, ka pirkuma apliecinošs dokuments tomēr ir čeks, uzskaites kvīts vai līgums.

Sanita Gertmane

Sanita Gertmane
Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve

Šajā gadījumā vienkārši aprakstīta lapa gadījumā, kad cilvēkam būs jārealizē savas patērētāja tiesības, nebūs uzskatāma par maksājuma apliecinošu dokumentu.

Sanita Gertmane atzīst, ka vēršanās Patērētāju tiesību aizsardzības centrā nebūšot solis, kas konkrētajā gadījumā sniegs efektu. Viņa uzskata, ka drīzāk tā būs vēršanās policijā vai tiesas procesa uzsākšana.

Cerot uz likumsargu palīdzību, sieviete ir vērsusies policijā un uzrakstījusi iesniegumu par esošo situāciju.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl