12 komentāri

Tev ir samazinājies gāzes patēriņš? Visticamāk, ka esi zaglis. Šāda attieksme aizvien spilgtāk ir jūtama no Latvijas Gāzes puses pret tiem klientiem, kuri, domājot uz priekšu un vēloties samazināt savas izmaksas, ir vai nu nosiltinājuši savu mājvietu, vai kā citādi samazinājuši gāzes patēriņu.

Pirms trim gadiem kāds kungs, kurš šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs, ”iekonservē” savu māju. Mājoklī saliek temperatūras mērīšanas viedierīces, apkuri noregulē uz minimumu. Tā rezultātā samazinās gāzes patēriņš. Tas nav pa prātam Latvijas Gāzei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jeļena, Gāzes zādzībā vainotā vīrieša pārstāve

Viņiem tas radīja aizdomas. Tāpēc viņi (Latvijas Gāze) atsūtīja savus darbiniekus, kuri esošo skaitītāju noņēma, nosūtīja uz ekspertīzi vietā uzliekot kontroles skaitītāju.

Vēlāk vīrietim tiek atsūtīts dokuments, kurā rakstīts, ka viņš gāzi zadzis. Izrakstīts rēķins par 10 160 eiro. Uzņēmums pamatojas uz viņu pieaicinātā eksperta slēdzienu, kurš norādījis:

”Uz gāzes skaitītāja korpusa redzami skrāpējumi, kuri liecinot par mērķtiecīgām darbībām, lai iejauktos skaitītāja darbībā.”

Te vietā atgādināt, ka šādi paziņojumi par aizdomām ir bijuši ne reizi vien. Bez Tabu vēsturē teju katru gadu ir pa kādam gadījumam. Visos ir konstatētas darbības, lai iejauktos, nevis iejaukšanās. Tad kā gāzes zagšanā vainotie pamanījušies pakalpojumu izmantot par velti? Nav skaidrs.

Foto

Visos gadījumos aprēķinātās parāda summas ir rakstāmas ar četriem skaitļiem. Pēdējā gadījumā lieta jau izskatīta pirmajā tiesas instancē, spriedums ir par labu Latvijas Gāzes klientiem. Bet uzņēmums neliekas mierā, spriedumu pārsūdz.

Vēršamies pie Latvijas Gāzes, jo vēlamies uzklausīt viņu viedokli. Lai arī sākotnēji par interviju vienojamies, atbildi pēcāk saņemam e-pastā.

”Labdien, šī gada 15. novembrī ir paredzēta tiesas sēde, kurā tiks skatīta lieta starp klientu un Latvijas Gāzi. Lai Bez Tabu sižets neietekmētu tiesas un liecinieku viedokli, Latvijas Gāze nekomentēs minēto gadījumu.”

Var tikai apbrīnot uzņēmuma ietiepību, kuri nu nekādi nevar vai negrib uzklausīt savu godprātīgo klientu skaidrojumu par gāzes patēriņa samazinājuma iemesliem, jo precedenti jau ir bijuši. Papildu malkas apkure, nosiltinātas mājas, saules baterijas, tā vietā cenšoties cilvēkam piedēvēt zagļa statusu.

TOP komentāri

 • vai
  +11 +11 0

  vai

  tieši tā,arī mēs apsveram domu,atsākt piekurināt siltumam ar malku,gāzi izmantot karstajam ūdenim un tad neesam mājas,atstāt uz minimumu,lai tik nesasaslt trubas.Dārga dzīve,visur mūs kāš un apzog,tad nu jāsāk taupīt,ka nu kurš māk!!!
  Ir doma pat vispār atteikties no gāzes apkures,pāriet uz malkas kurtuvi,tas mums pagaidām projektā!!!
 • Armands
 • Oskars Mežnieks
  +8 +8 0

  Oskars Mežnieks

  Mēs ģerevņā smejamies par Latvijas gāzi, par Rīgas ūdeni un Rīgas siltumu........
  Malka plītī no sava meža un blakus avots ar kristāldzidru ūdeni.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl