10 komentāri

Pirms doties uz skaistumkopšanas izstādi uz Sanktpēterburgu, gan Inga, gan viņas mamma nolēmušas, ka Krievijā tālruņus izmantos tikai ārkārtas situācijās, jo zinājušas, ka sarunas ir dārgas.

Liels bijis abu pārsteigums, kad jau otrajā dienā, esot Krievijā, Ingas mammas telefona izejošie zvani bija atslēgti, jo pārsniegts kredīta limits par it kā notikušo pusotru stundu ilgo telefona zvanu uz Latviju, par kuru rēķins ir 178 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaidrojušas sakaru operatoram Tele 2, ka tas nav iespējams, jo brīdī, kad it kā bijis izejošais zvans, telefons nemaz neesot bijis līdzi tā īpašniecei, bet gan palicis viesnīcā, pieslēgts pie lādētāja.

Arī adresāts Latvijā, ar kuru it kā notikusi pusotru stundu garā saruna, noliedz, ka zvanu saņēmis.

Foto

Tele 2 pārliecināts, ka zvans ticis veikts, jo arī zvana saņēmēja operators Bite Latvija apstiprinājis, ka zvana savienojums no Krievijas ar viņu klientu Latvijā tomēr ir noticis.

Kā varēja gadīties, ka klients apgalvo, dīvaino zvanu nav veicis, bet tas uzrādās, mobilo sakaru operatori stāsta, ka varbūtības esot vairākas: nenobloķēti taustiņi, nejaušs pieskāriens utt.

Pēc raidījuma Bez Tabu iesaistīšanās Tele 2 gan izņēmuma kārtā gatavs piekāpties un par zvanu gandrīz divi simti eiro tomēr neiekasēt.

Video

TOP komentāri

 • Andris.
  +4 +4 0

  Andris.

  Man bija tieši tas pats...tikai ar datu lietošanu...kaut gan tos nelietoju.
 • SO.
  +3 +3 0

  SO.

  Ar Teli ir sanācis agrāk līdzigs ČP ar it kā notikušām tieši dārgām sarunām, tādēļ nomainīju operatoru. Ja jau piekāpās un ļāva nemaksāt pēc Bez Tabu intereses, kaut kas tur slēpjas.
 • Bankas kliente
  +2 +2 0

  Bankas kliente

  Man daudzus gadus atpakaļ bija līdzīgs gadījums ar TELE2 pieslēgumu, it kā norunājusi 2 stundas bez pārtraukuma, bet nebiju pat telefonam pieskārusies. Savu taisnību nebija iespējams pierādīt, piedzina parādus ar soda naudām. Biju šokā. Aizgāju uz priekšapmaksas karti, kuru lietoju jau 14 gadus un nav nekādu problēmu jo nav jau ko nošmaukt un atņemt. TELE2 darbība bieži vien ir negodīga, uz savas ādas izbaudīju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl