“Teju 200 eiro slimnīcas rēķins pēc avārijas ir neadekvāts!” Ventspils slimnīca pārsteidz pacienti

Pēc ceļu satiksmes negadījuma sievieti nogādā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī, kur pēc veselības pārbaudēm izraksta teju 200 eiro lielu rēķinu par sniegtajiem pakalpojumiem. Paciente neizprot, kā veidusies šāda summa, uzskatot to par neadekvātu. Slimnīcas vadība atzīst kļūdas komunikācijā ar pacienti.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • AG

  AG

  Kādam jau ir jāmaksā par to, lai duriki varētu par velti gadiem parazitēt psihuškās !!!
 • vc

  vc

  Reņģēdājiem derētu aizbraukt uz rietumiem un tur saņemt datortomogrāfa rēķinu. Šie med rēķini ir sīknauda...
 • Jautājums

  Jautājums

  Savukārt mani visvairāk interesē, ko ar šo sižetu vēlējās iegūt trauksmes cēlēja, un vai sākumā šis jautājums tika risināts arī ar slimnīcas pārstāvjiem vai primāri bija to paziņot publiski caur ''Bez tabu''?
 • klacis
 • gggg

  gggg

  Vai tiešām Latvijas nodokļu maksātājs nav pelnījis,ka tad,kad ar viņu notiek nelaime,nav jāmaksā par medicīniskajiem pakalpojumiem?Tā taču ir pirmās palīdzības sniegšana! Savulaik jau solīja,ka samazinās cenu par uzturēšanos slimnīcā,9 eiro ir liela summa par dienu,ja tanī pat laikā kaimiņos vienā valstī jāmaksā pāris eiro,bet citā vispār nekas.Vai tiešām tautai nav lemts sagaidīt valdību,kura strādās,lai atvieglotu cilvēku dzīvi?
 • Liāna

  Liāna

  Nesaprotu, kā var šajā gadījumā vispār būtu jāmaksā??? Mēs taču maksājam nodokļus un kaut kāda atdeve arī par to mums pienākas, saprotu ka jāmaksā par plānotu operāciju, bet ne šajā gadījumā.
 • Zigmunds
  +11 +11 0

  Zigmunds

  Man tāds pats variants bija , pēc avārijas tie paši ārsti, tās pašas pārbaudes un rezultātā pāri par 200 eiri, bet neviens nemaz par samaksu neierunājās, tā ka man ar likās, ka bišķi par sālītu, pie kam , nekādu vainu neatrada .
 • Marite Jansone

  Marite Jansone

  Bez Tabu, jūs nenoskaidrojāt pašu galveno - kā iespējams, ka par neatliekamās medicīniskās palīdzības ietveros sniegtu pakalpojumu ir jāmaksā??? Tas ir nonsenss! Tas nozīmē, ka katram avārijā cietušajam pirms nonākšanas slimnīcā jāpārliecinās par sava konta stavokli. Tā daktere taču pati skaidroja, ka ārēji nemanāmas traumas var būt letālas.
  • Jānis Pirvics
   +15 +15 0

   Jānis Pirvics

   Precīzi rakstīts. Ja nomirst? Maksā kurš.........jo ir jāmaksā.
 • Jānis Pirvics

  Jānis Pirvics

  Par visu ir jāmaksā bet šis nau vienīgais gadījums kur nu tiešām ir jāpadomā LIKUMA RAŽOTĀJIEM.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!