“Teicu mammai, kur tu esi iegrābusies?” Medicīnas centrs turpina vervēt klientus, iejūdzot kredītsaistībās

“Bez Tabu” skatītāji ziņo, ka turpina saņemt zvanus no kādas medicīnas iestādes, kuras potenciālie klienti tiek aicināti uz bezmaksas veselības pārbaudi, bet vizīte pie speciālista rezultējas kredītsaistību līgumā. Medicīnas centram šobrīd mainījies nosaukums, un iedzīvotāji vēlas brīdināt par tā nemainīgajām, viņuprāt, agresīvajām darbības metodēm.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • lola

  lola

  Es arī saņēmu zvanu, kad pateicu, ka man 32 gadi, tad nē tomēr... šajā vecuma posmā nepiedāvājot bezmaksas pārbaudi :D tātad grib apkrāpt vecākus cilvēkus, kas nemeklēs internetā atsauksmes par šo iestādi.
 • Abrams

  Abrams

  Šodien biju, tiešām spiediens uz līguma slēgšanu nenormāls, bet pateicu, ka padomāšu un aizgāju... bija tieši tā, kā VSOP komentāros raksta...
 • Igors

  Igors

  Вчера там был (сами мне по телефону предложили,БЕСПЛАТНО пройти проверку).На смешном аппарате босиком постоял и сразу ВСЁ о моём здоровье узнали - срочно необходим их комплекс процедур за 2200 евро!!! Дадут скидку хорошую и кредит,если прямо сейчас соглашусь.Вот и вся проверка! Неужели,кто-то соглашается на такую откровенную афёру?!
 • Flegma

  Flegma

  Interesanti dati par šo uzņēmumu veselības centrs "Aurora" - publiski pieejamos datos redzams, ka uzņēmumā strādā 18. speciālisti. Paskatījos apgrozījumu un te tas interesantākais 1 speciālists gada garumā pie 8 stundu darba ( ja tā strādātu) dienā!!!!!!! ienes 38 EUR!!!!!!!! uzņēmumam vai 4,75 eur stundā . Tātad šeit būtu jāpainteresējas VIDam vai nav aplokšņu algas vai kādas citas krāpniecīgas darbības.
 • INGA

  INGA

  Es biju šodien:)))
  Sākotnēji iespaids pozitīvs.
  Tad sekoja gara saruna par manu veselības stāvokli, tad aparāts ar knaģīšiem, tad "speciālista" atstāsts par manu veselību- ar maniem vārdiem stāstītais.

  Pēc tam sekoja papīrīšu piedāvāšana parakstīt
  Sākotnēji 2050, - par kursu
  Tad kredīta piedāvājums
  Tad atlaide kursam,
  Tad atlaide kredīta %
  Kad pajautāju, ka vēlos redzēt šo procedūru sarakstu, jo vēlos apdomāt mājās.
  Eksperts uzstāja, ka atlaide ir tikai šodien:))))))
  Teicu, ka principā varu šo summu maksāt uzreiz, tikai man tas nebija plānots,ka vēlos saplānot laiku - tas neesot iespējams, jo ja es nākšot otreiz, nebūšot jaunais klients un izmaksas būšot stipri dārgākas:|))))

  Vārdu sakot, sapratu, ka tieku pierunāta un pazuda ticība jebkurai procedūrai, ko piedāvā šī mistiskā iestāde!

  Ar cieņu Inga!
 • Rīdzinieks

  Rīdzinieks

  Neviens neko tur nespiež! Pats vakar biju. Varbūt ja jau vecāki nav lemtspējīgi, labāk vińus uz ielas nelaist!?
 • VSOP

  VSOP

  P.S. Tā sauktā "medicīnas pārbaude" arī šobrīd netiek veikta ar Bez Tabu marta sižetā redzamo "jauno aparātu" bet gan tiem pašiem vecajiem knaģiem un vadiņiem, kas redzami oktobra raidījumā :)
 • VSOP

  VSOP

  Šajā iestādē notiekošās bezmaksas "medicīniskās veselības pārbaudes" patiesībā ir primitīva, slikti apmācītu pārdošanas speciālistu nezināma satura pakalpojuma uzspiešana. Pēc 1,5 stundu ilgas tukšas pļāpāšanas Jums tiks izmesta ēsma - piedāvās "finansiālu atlaidi" un "padarboties ar savu veselību". Pēc tam tiks atnests rēķins par aptuveni 2000 EUR un piedāvāts kredīts. Līdz pēdējam brīdim Jums tā arī netiks ne uzrādīts ne izsniegts piedāvāto procedūru plāns vai grafiks, respektīvi Jums piedāvās samaksāt 2 kg par nezināma satura un daudzuma ""pakalpojumu". Ja aiz prieka neleksiet gaisā un teiksiet, ka vēlaties apdomāt šo "brīnumpiedāvājumu" pie Jums iesūtīs ""kvalitātes'" kontrolieri pajaunas krievu duras veidolā, kura Jūs savā valodā kauninās par neizlēmību un nevēlēšanos stādāt ar sevi.....Apbrīnojami, ka šādam "kantorim' ir izdevies iegūt medicīnas iestādes statusu....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!