“Teica, ka izmetīs medaļas! Kāpēc bērniem jācieš?” Ventspils mazos dejotājus-uzvarētājus sarūgtina lielu sacensību organizatori

Piecus līdz deviņus gadus veci bērni no Ventspils deju studijas izcīnījuši augstas vietas starptautiskajā deju festivālā-konkursā “Arabesk”, kas jūnija beigās notika Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē. Par sasniegumu mazajiem dejotājiem pienākas apbalvojumi, tomēr organizatori tos draud izmest miskastē un izturas necienīgi pret bērniem, viņu vecākiem un deju pasniedzēju, sašutusi ir Ventspils deju studijas vadītāja.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Latgitl

  Latgitl

  Es nevaru iedomāties, ka manu bērnu komandas treneris neierastos uz apbalvošanu, ja komanda kaut ko izcīnītu sacensībās. Viņš vienmēr tur ir pirmais un aizbrauc pēdējais. Ja uzņemies ko tādu, tad esi tur līdz galam! Protams, pasākuma organizatoriem nav tiesības aizturēt apbalvojuma izsniegšanu bērniem, ja tie to ir godam pelnījuši. Ne vienu, ne otru deju skolotāju radušos situācijā es nevarētu nosaukt par profesionālu savā lauciņā.
 • Jūlija Tihomorova

  Jūlija Tihomorova

  Festivāla “Arabeska” konkursa programma, kurā piedalījās arī kolektīvs no Venstpils, notika š. g. 25. jūnijā, bet 26. jūnijā - laureātu apbalvošana un Gala koncerts, uz ko kolektīvs neatbrauca, tā atstājot savus dalībniekus bez svētkiem un uzstāšanās. Konkursa dalībnieces mamma Vineta Briede saņēma ventspilnieku diplomus un kausus (par 1. un 3.
  vietu divās dažādās nominācijās) š. g. 4. jūlijā. Kolektīva vadītāja 6.
  jūlijā TV raidījumā "Bez tabu" nepamatoti nomelnoja festivālu un tā rīkotājos, nodrošinot sev lētu popularitāti, neminot ka viņas kolektīva iegūtās godalgotās vietas bija iespējamas tikai, pateicoties konkurences trūkumam tieši šajās nominācijās.
  Jūrmalas pilsētas dome savu līdzfinansējumu festivāla “Arabeska”
  rīkošanai piešķir tikai pasākuma tehniskajai nodrošināšanai: Dzintaru koncertzāles Mazās zāles nomai, skatuves apskaņošanai un apgaismošanai, laureātu diplomu un kausu izgatavošanai un atskaņotās mūzikas fonogrammu autortiesību un blakustiesību apmaksai, - lai bērniem no dažādām valstīm būtu iespēja uzstāties uz šīs slavenās skatuves. Festivāla rīkotāji no nodokļu maksātāju naudas nekādu atlīdzību nesaņem.
 • >Vecaki no cita kolektiva

  >Vecaki no cita kolektiva

  Pēc gramatikas jau jasāk domāt kad tik pati Tihodrillova nav rakstījusi
 • Vecaki no cita kolektiva

  Vecaki no cita kolektiva

  Tads stulbums.Briniskigs konkurs.Pasi neiradas un vel kaut kas nepatik,no Venspilim lids Jurmalai 2 stands braukt.Smiekligi skatities uz tadu stulbu reportazu)
 • Dejotājas mamma

  Dejotājas mamma

  Mans bērns dejo citā deju grupā un šajā festivālā nepiedalījās, bet savu redzējumu par šiem šoviem varu teikt. Tas ir šovs! Bet šovs pavisam citā nozīmē! Un nebūt tajā labākajā! Dalības maksa padsmit euro par deju vai divdesmit un pāri par divām. Bērniem prieks par pieredzes iespēju piedalīties, nodejo - ir godalgota vieta - super, nav - pieņemam kā izaugsmes iespēju! Rūgtumiņš ir, bet pārdzīvot var. Bet ziniet, tik nenormāli "kruti" pasniegtie konkursi, kur bērni pārrodas mājās ar pirmās pakāpes uzvaru ar plastmasas kausiem vai medaļām, kuras iekārtas dāvanu iesaiņošanai paredzētajās auklās, vai ziniet - nu dien šovs, māksla kā prastāko sūdu (šovu) pasniegt kā viss augstākā līmeņa profesionālu pasākumu. Kauns! Naudu rauj uz naivo bērnu rēķina.
 • putiņa

  putiņa

  Vai vispār kāds kontrolē kā šī kundzīte,kura rīko šo pasākumu,reāli tērē naudu? Vai tie,kuri dod naudu,reāli arī pārbauda,kā tā tiek izlietota? Ja jau būtu apbalvošanai bijušas dāvaniņas,tad interesanti,kur tās palika? Vairāk liekas,ka šī organizatore ir atradusi ieganstu,lai dāvanām domāto naudu,iespējams,paturētu sev,jo ja medaļas būtu,tad kāpēc parādās,kaut kādas ziemassvētku pasākumu medaļas,nevis tās,kuras bija paredzētas konkrētam pasākumam? Vai tiešām valstī nav iestādes,kurai šajā situācijā būtu jāaizstāv bērnu intereses? Vai jau no bērnības mācām,ka var citus krāpt un par to nav jāatbild? Vecākiem vajadzētu ar iesniegumiem griezties Bērnu tiesību aizsardzības birojā par bērnu krāpšanu.
 • Novērotājs

  Novērotājs

  Tai Tihomirovai vajadzēja pirmkārt par bērniem padomāt nevis to ko par viņu padomās citi. Ļoti neprofisionāli.
 • Maija
 • Maija

  Maija

  Ieradas vai neieradas uz apbalvosanu, bet berni izcinija uzvaru! Un medalas viniem pienakas, loti nesmuki no organizetajas puses.
 • Guna

  Guna

  Ksenija jau arī ir rūdīta intrigante. Te nu gadījums, kad tāds tādu sastapis...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!