“Lielījās, ka nogalinās klasesbiedru!” Brutāla piekaušana, pazemošana internetā! Staiceles pamatskolēnu neprāts

8. klases skolēni Alojas novada Staicelē iesaistās brutālā dūru vicināšanā. Kautiņos piedalās vieni un tie paši divi tīņi. Fiziski vājākais saņem spēcīgu sitienu, pēc kā smagi atsitas pret asfaltu. Vēl kādā situācijā šis pats zēns tiek vazāts pa Staiceles pamatskolas gaiteņa grīdu, sists un žņaugts. Kautiņos no malas noraugās daudzi vienaudži, kuri nepārtrauc izrēķināšanos. Tā vietā visu filmē un uzkurina spēcīgāko pusaudzi. Valsts policija satraukta par pusaudžu fiziskās un emocionālās vardarbības uzvaras gājienu skolās.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Yoyo
 • .
 • Laura

  Laura

  Skolas jau vajadzētu stingrāk skatīties uz pāri daritajiem,un kka sodīt.Bet ja visu risina paši bez skolas vadību lūk kāds rezultats.Negribetu savu dēlu Staicele likt mācīties.skola pieņem visus kurus izmet no citām skolām,tik lai skola saglabātu.kaut no tās vairāk nenāks futbolisti bet kausļi.Agrak Ozola vadībā vai Krastiņa vadībā tik nopietns nenotika.Reikinajas ka nāksies atbildēt par savu rīcību.
 • Vietējais

  Vietējais

  Visu laiku neliek mierā viena doma.....kā ar uzsgriežņa atslēgu var nodurt🤔🤔🤔
 • q

  q

  Izskatās ka direktore pat priecīga un atbalsta šādu attiecību risināšanu...
 • Gucci

  Gucci

  Atvainojiet cilveki,lai kads ,kurs butu,nevienam nav tiesibu pazemot,sist,stumt,grustit utt.,lai kada vecuma butu,katram par savu ricibu jaaatbild.
 • Tty

  Tty

  Pati esmu stradajusi risinot lidzigas situacijas, tikai starp pilngadigajiem. Tikko ka uzsauj pa lupu, skrien sudzeties, bet jau pec dazam minutem saproti, ka pelniti un dzive, ja skatas cilvecigi, ka patiesiba vainigais ir cietusais, bet "cietusais" ir ******. Tikai likums ir kads ir.
  Ja godigi, likumam nav vainas, jo nekad neviens likums neietvers pilnigi visas dzives situacijas. Ists virietis sapratis par ko dabujis pa nasi (mute liela, alkohols par daudz) un ka pelniti. Tikai tagad te nevajag knabat, ar kadam tiesibam aizskar cilveku, la, la, la. Jasaprot, ka ir tomer ari socialas normas, ta ir ciena, kartiga uzvediba utt., un ari adekvatam un normalam cilvekam ir pacietibas mers
  • kautiņi

   kautiņi

   Nez, es ne reizi neesmu dabūjis pa muti pelnīti. Vienmēr kaut kādi idiotiski gadījumi ar kādu mēslu, kurš sagaida brīdi, lai man iesistu kad neesmu gatavs. Tā kā iemesla vardarbībai, manuprāt, vienkārši nav. Es pats esmu 1x iesitis, salauzis pusi sejas un tad visu vakaru skaidrojis kāpēc. Bet tā parasti neviens nedara. Cilvēki paliek nežēlīgi un vienkārši vēlas savu dzīves sāpi izlikt kropļojot kādu citu. Tāda visbiežāk ir patiesā realitāte, nevis kaut kāda "taisnība".
 • Kristīne

  Kristīne

  Protams, nav pareizi ka, (kā jūs sakāt, saucamais reperis) aizskar, otru jaunieti, taču es tā padomāju, varbūt viņš nav pie tā vainīgs, ka nav pareizi audzināts. Un runājot pat otru jaunieti (fiziski stiprāko), viņš nav nekāds eņģelītis, esmu dzirdējusi daudz par viņu, daudz viņš ir citiem pāri darījis, tai skaitā arī meitenes aizticis. Es tiešām nesaprotu, kāpēc jaunieši mūsu laikos viens otru vispār sit, apsaukā. Viņi smadzeņu ziņā abi nav īpaši apdāvināti, vajadzētu takā saprast vienam otru. Bet cik cilvēku, tik viedokļu.
 • Ja

  Ja

  Es nezinu, bet es negribētu lai manu bērnu sit un pazemo. Citiem jau tas laikam atļauts.
 • Kristaps

  Kristaps

  Sīkam perdelim vajag iedot pašam galvā.Lai ziņa kā ir.Ja vajag varu palīdzēt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!