Teātra apmeklētāji sašutuši: abonements ir pirmajā rindā, bet jāsēž piektajā. Dāvanu karte ir, bet iegādāties biļetes nav iespējams

Jaunā Rīgas teātra apmeklētājs ir vīlies. Dāvanu karte ir, bet iegādāties biļetes uz izrādēm nav iespējams. Viņš gan nav vienīgais, kas sūrojas par nedienām teātrī.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • fd

  fd

  Nav vienīgā vieta, kur tirgo dāvanu kartes, bet pret viņu izmantotājiem attiecas, kā pret mēsliem. Tā teikt nauda dabūta vairāk mums nekādas daļas, neko nezinam, redz kur nākošais klients ar naudu kabatā.
 • Kāpēcīte

  Kāpēcīte

  A priekškam tirgod dāvanu kartes?
  Par tām rindām..nu ziniet smieklīgi :). Ja tā retās reize (1×100 gados) skatuvi pārveido, var arī paskaidrot abonomentam par to, kā arī rindas būs citādi sakāritas, ka pēc būtības nrmainīsies. Tā ir ir cilvēku krāpšana...es reiz ar nopirku biļetes 4turtajā rindā..reāli sēdēju 16jā, jo priekšā bija VIP rindas 😂😂😂. Krāpšana un nekas cits. Ja tam ir paskaidrojums, tad citādi, bet tā kā ir šādi, tad ...krāpšana.
  P.S. Nez kā dailē, tad ikdienā tiek tirgotas biļetes uz izrdi? -3; -2; -1 rinda?
  • āboliņš

   āboliņš

   nebarojiet krāpniekus ,arī kvalitāte neatbildīs solītajam

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!