“Tavu bērnu onkulis ievilks krūmos!” Rīdzinieces ģimenei draud nezināma sieviete

Ķengaraga mikrorajonā, Prūšu ielā, mītošā rīdziniece kopš pavasara visai regulāri saņem draudu zvanus, kuros tiek pieminēta visa sievietes ģimene, tostarp arī mājdzīvnieki.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Lieki tērēti policijas resursi

  Lieki tērēti policijas resursi

  Tas ir ārprāts, ka jau iesaistīta policija utt.. 😄 Jebkurš var lejupielādēt aplikāciju - JokesPhone - joku zvani, un nosūtīt jebkuram anonīmu joku zvanu un tur piedāvā tieši tādas tēmas, kādas pieminētas šajā sižetā ar visiem tajiem smiekliem beigās.
  Šajā gadījumā ir lieki iztērēti policijas resursi un cilvēku laiks, lai atvērtu un izmeklētu šo lietu 😂👍
 • Santa

  Santa

  Es savā zoņā tomēr ari saprotu to draudētāju, kurš nemitīgas suņa gaudošanas dēļ nespēj normāli izgulēties.Cilvēks vienkārši jūdzas nost. Saimniecei Ir Jānodrošina lai viņas suns naktīs negaudo un ļauj kaimiņiem izgulēties.
 • Punkts

  Punkts

  Ne nu es saprtotu suns rej un nu tas nav patīkami, bet nu cilvēki saņemamies nu tas ir par traku aizgājis šitā draudēt... problēma ir jārisina nevis šitā jādraud
 • Liene

  Liene

  Ja viņa dzīvo dzīvoklī, tad viņas pienākums IR panākt to, ka suns nerej. Nē, viņai IR jāaizliedz sunim riet. Bet privātmāju suņi rej tāpēc, ka viņiem nav jau neko citu ko darīt. Ja par suni normāli rūpētos - mazāk rietu. Lai vai cik traks cilvēks zvanītu... nu kundzei arī ir pienākumi - nevar tā ļaut sunim trokšņot.
  • Debīīīla

   Debīīīla

   Ja par suni normālu rūpētos tad viņš mazāk rietu🤭🙋‍♀️💩🛷🤕🛌

   Ja par tevi labāk rūpētos tu te pārgudri💩💩💩, bet laizzzītu ņigam krāānu🤪🤢
  • Afanāsijs
 • vectevs

  vectevs

  Nu ko tik idiotiski raksta.Tad jau es ari nopirksu suni un lai bende ta paskalak visiem nervus.Un lai kaimini paskraida pa policijam .Bet es sedesu aiz loga un smiesos ka neka man nevarat izdarit.Nu un tad ka neesat izgulejusies un jaiet uz darbu .Sunim tacu mani jasarga!!!!!!!!!!!
 • Klausītājs

  Klausītājs

  Izklausās, pēc tiem stulbajiem anonīmajiem joku zvaniem,kurus var lejuplādēt jebkurš internetā un uzrādās kā anonīms zvanītājs un arī sieviete runā un stulbi smejas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!