4 komentāri

Ieva jau septīto gadu spiestā kārtā maksā gan par savas ģimenes, gan kaimiņa patērēto elektrību.

Aizdomas par elektrības zagšanu radās jau pirms 7 gadiem, taču līdz pat šai dienai dienesti nav palīdzējuši novērst likumpārkāpumu. Pēc sievietes lūguma ”Sadales tīkls” nomainīja elektrības skaitītājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā atklājās, ka viņa 3 nedēļu laikā patērējusi 10 reizes vairāk elektroenerģijas nekā kaimiņš.

Savas bažas par negodprātīgu kaimiņa rīcību sieviete ziņojusi gan Sadales tīkliem, gan Valsts policijai, taču nekādas darbības nav sekojušas.

Ivo Grinbergs, Sadales tīkls pakalpojuma attīstības direktors

Ja nesankcionēts pieslēgums konstatēts pēc skaitītāja, tad elektroenerģija tiek nelikumīgi lietota nevis no ”Sadales tīkls”, bet no cita elektroenerģijas lietotāja. Šajā gadījumā mums nav iespēja ietekmēt un novērst šādu pieslēgumu.

Foto

Ievas pieaicinātais elektriķis īsā laikā atradis vietu, kur veikts nelikumīgs elektrības pieslēgums. Tas redzams sadales skapī, uzreiz pēc skaitītāja.

Sieviete no policijas un Sadales tīkli saņēmusi atbildi, ka nepieciešams piesaistīt sertificētu elektriķi, kuram jādod atzinums par nelegālu pieslēgumu. Kamēr tas nebūs saņemts, dienesti iesaistīties atsakās.

Video

TOP komentāri

 • Līva
  +3 +3 0

  Līva

  Sadales tīkli ka vienmēr par neko neatbild.
  Mums dzīvoklī pazuda pēkšņi elektrība, pārbaudījām korķus, nebija izsisti. Zvans Sadales tīkliem. Atbild, kad atbild par pieslēgumu līdz majas sienai. Lai meklējam sertificētu elektriķi. Kur, lai izrauj sertificētu elektriķi?! Paši arī pateikt telefona nummuru nevar nevienam. Pilnīgs sviests. Beigās izrādās, kad viņu pašu uzstādītais skaitītājs sācis svilt. Jauki.
 • Sandra
  +3 +3 0

  Sandra

  Es nesaprotu šito. Kāpēc tad, kad man nozog naudas maku, es varu ziņot policijai, bet, ja man zog elektrību - visa izmeklēšana jāveic pašai?
 • XxX

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl