Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

58 komentāri
Tās traumas ar dzīvību nebija savienojamas. Zēna kritiens Raunas skeitparkā tomēr beidzies traģiski

Bez Tabu raidījums savā mājaslapā jau rakstīja par traģisko velobraucēja kritienu Raunas skeitparkā.

Neraugoties uz to, ka simtiem pat nepazīstamu cilvēku turēja īkšķi par puisēna atlabšanu, viņa dzīvību nav izdevies glābt. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji apstiprina, ka zēns miris trešdien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka pirmdienas vakarā nelielo Raunu Vidzemes novadā pāršalca briesmīga ziņa, ka vietējā skeitparkā par puisēna dzīvību cīnījušās trīs mediķu brigādes. Vairāk lasi šeit!

Ciemata iedzīvotāja norāda, ka 11 gadus vecais puisēns kritis no velosipēda un guvis smagas traumas.

Raunas iedzīvotāja novērojusi, ka skeitparks atrodas sliktā tehniskā stāvoklī: ”Tam vairākus mēnešus bija salauztas margas. Ir caurumi kalniņu virsmās, vienā no caurumiem pat ir sirseņu pūznis, tāpēc nav brīnums, ka puisim ir paslīdējis ritenis”, kā to norāda aculiecinieks.

Šobrīd Raunā atrodas arī Bez Tabu filmēšanas grupa, lai skaidrotu, vai notikušais bijis nelaimes gadījums, vai tomēr parka uzturētāju nolaidība?

Reportāža no Raunas kanālā TV3 piektdien, 29. septembrī, plkst. 19.35 raidījumā Bez Tabu.

TOP komentāri

 • Elina Anile
  +37 +35 -2

  Elina Anile

  Visdziļākā līdzjūtība vecākiem un tuviniekiem!
  Bet no šī ir jāmācās, ka bērnam ir jāmāca lietot aizsargus un cik tas ir svarīgi....
  Ja tu dari ko ekstrēmu, tad vajag lietot ekipējumu!!!
 • Aigars Snikus
  +26 +21 -5

  Aigars Snikus

  Līdzjūtība tuveniekiem,bet vai drošības aprīkojums cilvēciņam bija ? Tā tomēr ir ar paaugstinātu risku nodarbe.
 • Mārtiņš Šneiders
  +19 +16 -3

  Mārtiņš Šneiders

  Šķiet ka lielāks posts ir tā nekur nelaišana no kuras izrāvušies tie bērni dara neiedomājamas un sev nesaprotamas(jo vecāki nav izskaidrojuši doto darbību iespējamās sekas) lietas. Nevar protams nepiekrist par traģēdiju tāpēc atliek tikai izteikt līdzjūtību un vēlēties lai citi vecāki mācītos no šīm kļūdām.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl