“Tas nav mans skūteris, es to tikai īrēju!” Valsts iestādes teritorijā apsargs liedz atstāt elektrisko skrejriteni

“Bez Tabu” uzrunā Anete, kura ikdienā regulāri pārvietojas ar elektrisko skrejriteni, tos parasti nomā ar mobilās lietotnes starpniecību. Nesen piedzīvojusi nepatīkamu starpgadījumu, apmeklējot Nodarbinātības valsts aģentūras Rīgas reģionālo filiāli. Teritorijas apsargs liedzis elektroskūteri novietot blakus velosipēdu novietnei, bet Anete par braucienu jau bija samaksājusi.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Maris Bruģis

  Maris Bruģis

  Pašam ir elektroskūteris un kad eju veikalā vienmēr to atstāju ārā pie riteņu stāvvietas. Viņu var nobloķēt un uzlikt paroli. Nezinu par ko te ir jācepjās. Ja nav drošības tad nepērciet lētos variantus kas jāstaipa sev līdzās
 • Jopcik

  Jopcik

  Apnikupnikuši tie skūteristi, re tikko kādam ko aizrāda, tā kaukšana pa pillu klapi-mēs tie godīgie. Ibio pes-vajag viņus izvest pastaigā pa centru-tās miskastes mētājas visur-gan šķērsām pāri ietvei, gan ietves vidū, gan Vērmanes parka vārtos. Vienvārdsakot, kur skūteristam labpatīkas, tur pie... irš
 • vispār kretinē

  vispār kretinē

  tie tizleņi kas ar šiem dranduļetiem staigā pa veikalu.Nu pieķēdē ārpus veikala.Kā pieķēdēs tā jau ir viņu darīšana.Pirms pērk tos sūdus padomājiet kā pieķēdēsit viņus.
  • kriš
  • ...

   ...

   Iedomājies, ir tādi cilvēki kuriem patīk visu zagt un labprāt piepelnītos paņemot šo vismaz 400€ vērto lietiņu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!