“Tas ir nenormāli!” Ziemas priekšvakarā teltī (iz)dzīvo jauniete, lai gan līdzās audžumātes māja

Jauna sieviete gada aukstajā laikā izdzīvo ābeļdārzā uzslietā teltī, ap to iekārtojusi iedzīvi, kamēr turpat līdzās siltā mājā dzīvo sievietes audžumāte, ziņoja Gulbenes puses iedzīvotājs, kurš ir satraukts par jaunās sievietes dzīves apstākļiem. Viņš arī stāsta, ka par skaudrajiem sievietes dzīves apstākļiem ir informēta pašvaldība, tāpēc vaicā, vai vietvara piedāvājusi palīdzību sievietei.

Atpakaļ uz rakstu

60 komentāri

 • 🤔

  🤔

  Palasīju komentārus, vienalga nesaprotu. Ja jau tā Mārīte tik slikta, ko tad nemūk tālāk prom, bet tur pat sētā tup? Dzīvoklis slikts piedāvāts? Nu šaubos vai tas dzīvoklis par telti sliktāks, za to būtu tālāk prom no nīstās Mārītes. Vairākus mēnešus tupēt teltī un nestrādāt? Nu, piedodiet, bet ja cilvēks tiešām gribētu tikt prom, tad sen jau būtu atradis darbu un no pirmās algas noīrētu dzīvokli. Nu pilnīgi neloğiski te stāstīt kāda tā audžumāte ragana, bet necensties no viņas tikt ātrāk prom. Ja tik ļoti gribētos prom, tad sen būtu izdomājusi kā. Pieaudzis cilvēks, bet kā tāds pusaudzis uzvedās.
 • Misters x

  Misters x

  Mr.L.E. - Kāpēc gan slēpjaties, ja esiet tik godīga pati? Tikai daži iniciāļi. Rakstiet droši savu vārdu, uzvārdu tāpat kā Mārītei. Kādas stulbības Jūs rakstiet, ka Mārīte grib sēdēt uz kāda kakla? Jums galvā prātiņš izkūpējis! Mārīte ir visu mūžu strādājusi jau no 16 gadu vecuma, un pelnījusi sev un ģimenei. Viņa saņems pietiekošu pensiju vecumdienās, bet te nu tiešām- man Mārītes vietā pat bail būtu dzīvot savā mājā, ja ir tādi daži tik nikni suņi, kas viņai rīkli var pārgrauzt, bet tie ir cilvēkveidīgie, kuriem kremt Mārītes strādīgums, pretēji jaunajai sievietei, kuru viņa ir uzaudzinājusi, un kas pat tagad vēl pieprasa, lai Mārīte viņai apmaksātu elektrību, gāzi tajā mājā, un vēl nezin ko. Sviests kaut kāds! TAD UZRAKSTIET KAUT VIENU IEMESLU, NEVIS TIKAI MĪNUSOJIET- KĀPĒC JAUNĀ SIEVIETE NEIET DARBĀ, JA IR KUR STRĀDĀT, UN IZBRAUKĀT UZ DARBU VAR. CITI CILVĒKI PAT NO GULBENES BRAUC GARĀM VIŅAS MĀJAI UZ DARBU, UN VAKARĀ ATPAKAĻ. NO MĀJAS DURVĪM LIDZ PIETURAI- 50 METRI PAT NAV.
  • Anonims

   Anonims

   Nu nu mister x.jus kopa dzivojat ar vinu(mariti) pasakat ko vina audzinaja ka tikai lika stradat pati dauzijas apkart.naudu tereja prieks savam vajadzibam.vnk kauns cilvekam iet uz to pieturu.jo marites kundze ar daudziem soferisiem nemas.gan jau cilveks atradis sev darbu.nesatraucaties.
   • Krāns

    Krāns

    Braukšana uz darbu Jums skaitās dauzīšanās apkārt. Tad kas skaitās, ko dara vai nedara jaunā sieviete? Pa manam- slaistās apkārt, jo strādāt nebrauc. Kādām savām vajadzībām Mārīte ir tērējusi citu naudu? Tur viss ir redzams, ka cilvēkam ir nauda bijusi tikai eksistencei un humpalu drēbēm mugurā. Ko Jūs te Anonīmais murgojiet? Ar kādiem šoferīšiem? Es arī ar autobusu to pašu braukāju uz Gulbeni uz darbu. Daudzi braukāja, nezinu, ko Jūs darījāt, kad citi brauca uz darbu, un vakarā, melnā tumsā mājās, izņemot vasaru. Nefleitējiet te savas glupības, ka kauns uz pieturu iet. Tie šoferi, kas toreiz strādāja, neviena vairs nav, jau visi pensijā un samazināti. Nemeklējiet uti kažokā, kur tās nav. Varu iedomāties, starp kādiem necilvēkiem Mārītei ir bijis jādzīvo un jāizaudzina savi un māsas bērni. Bet Jūs- es varu iedomāties, kas Jūs esiet par cilvēku, bet Jūs neesiet pat Mārītes mazā pirkstiņa vērtē. Ejiet labāk un izgulieties!
 • Anonims

  Anonims

  Tie kas raksta par Marites darbu un caklumu.ja vina strada.vina strada prieks sevis nevis bernu del.vina audzu bernu naudu sanema plus vel strada.un nekas berniem netika dots.vina visu naudu iegulda sevi.vienmer ka princese sagerbusies.a ka berni izskatijas.noplukusi.audzu berni un pasas berni kopa lopus baroja.kamer viena izpriecajas pa Gulbeni.protams lopini nobaroti.vareja pardot un naudu tereja pati.pat berniem neko nenopirka.un tas ir pieklajigi no Marites puses ka audzu bernus sauca ari nesmukos vardos.?rokas pacela.tas laikam ir normali citu skatijuma.ta tam laikam jabut un jaizturas pret pasas un audzu berniem.lai jau Maritei veicas.Dods devejam atdodas.
 • Ansis Kalniņš

  Ansis Kalniņš

  Vai dieniņ dieniņ .
  Nu ir dzirdēts par Mārītes izturēšanos pret audžu bērniem vairāku gadu garumā . Arī pret savējiem nekas pozitīvs nēesot bijis . Paņēmāt pie sevis savus miesīgos radus , ar kādu nodomu ? Ko nevar celt to nevar nest. Jums vajadzēja saprast ka tā ir liela atbildība . Jūs izteicāties ka jūs necienot , bet par ko cienīt ? Kāda attieksme jums bija pret viņiem toreiz tādu jūs esat pelnijusi pretī . Raksts Dzirkstelē pirms pāris gadiem jūs par varoni neuztaisīja ( jo patiesība tur nebija uzrakstīta )
  Lai jums veicas ar ražas novākšanu ( ko sēsi to pļausi )
  • Anonims

   Anonims

   Nu ko paskatisamies ko marite ieseja un kas bus sogad izaudzis.gaidisim razu:)
 • Mudīte

  Mudīte

  Pie māsas nevar dzīvot ,jo ir suns.Ko darīs ar dzīvnieku,ja brauks pie drauga?
  • Anonīms

   Anonīms

   Un jūs tas baigi interesē!? Ne jūsu suns un dzīve, ne jūsu darīšana.
 • Mr .L E .

  Mr .L E .

  Mārīte nemaz nekāds labais cilvēks nav . Ģimeni zinu ļoti labi un par audžubērniem zinu visu . Viņa pat savus miesīgos bērnus ir izdzinusi ārā . Audžubērnus viņai vajadzēja uzskatīt kā savus nevis savadāk . Paņēma pie sevis nevis tapēc ka žēl bet tapēc ka valsts naudu maksāja . Tas viss bija aprēķināts . Viņi pat maizi bez atļaujas aiztikt nedrīkstēja . Par to pabalstu ko Mārites kundze saņēma nebaroja un neģērba ne savējos ne pie sevis paņemtos bērnus . Viņas atieksme pret pašas māsas bērniem bija kā pret kalpiem un ne savādāk . Tiklīdz saņēma pabalstu tā prom uz Gulbeni un mājās nerādījās pāris dienas . Vai tā ir normāla atieksme pret savējiem ? Bērni tika turēti badā , drēbes nekādas . Publikā viņa sevi uzskata par upuri bet īstenībā cietēji un upuri ir pašas un pieņemtie bērni . Tagad pēkšņi sociālie dienesti ir ieinteresēti par situāciju . Kur jūs bijāt tad un tajā laikā kad vajadzēja jūsu iejaukšanos ? Mārites kundzei pēc būtības vajadzētu reālu brivības atņemšanu par nodarīto . Kas attiecās uz Ligitas Putniņas komentāru tad varu piebilst ka bāreņu mamma nomira 37 gadu vecumā . Takā Mārites kundze jeb īstajā vārdā Mārīte Čable nav par ko izliekās .
  • Anonīms.

   Anonīms.

   Pilnīgi jums piekrītu.🙂
   Tikai uzvārdu gan labāk varējāt neminēt! Mums pārējiem tā uzvārda nesējiem ar to vēl ir jāsadzīvo. Diemžēl, kā par nelaimi esmu viņas radiniece.
   • Mr .L E .

    Mr .L E .

    Anonīms . Ja gadījumā jums ir tāds pats uzvārds un esat radinieks vai radiniece Mārītes kundzei . Jums nav par ko uztraukties vai justies neveikli ja jūsu sirdapziņa ir tīra .
   • Mr .L E .

    Mr .L E .

    Anonīms .
    Kļūdas labojums . Gribēju teikt Sirdsapziņa !
  • Mr

   Mr

   Tā pat Mārīte izturējās pret savu vecāko mazmeitu. Kontrolēja, nolādēja, lai arī cik daudz mazmeita darīja, viņai nekad nekas nebija labi. Pat mazmeitai tika ņemta nauda nost, ar solījumu (kad ieskaitīšot viņai algu, atdošot)!
   Vienmēr kad Mārīte pārradās mājās no darba, viss bija izdarīts, gan izkurināts, gan vēl visi dzīvnieki pabaroti. Tāpat māju viņa nekad netīrīja, to darīja audžubērni un mazmeita.
   Žēl, ka viņai jānes tāds uzvārds!
   Jebkurā gadījumā beidzot viņa no tās mājās ir prom. Mierā un klusumā!
  • Asaka

   Asaka

   Nekas neattaisno šo jauno sievieti. Varētu saprast, ja viņa strādātu kādu darbu. Gulbenē tajos pašos lielveikalos vajadzīgas pārdevējas, arī citur, Sinolē, Lizumā tik daudzi cilvēki strādā, un autobusa pietura pie mājas, kur paņem un aizved un atved no darba. Tā kā nevajag te atbalstīt vienu slinku sievieti. Tad ņemiet savā paspārnē, ja no pašvaldības dotā dzīvokļa atsakās, jo arī par to būs jāmaksā, tas nebūs par baltu velti. Tad ņemiet un uzturiet šo slaisti! Variet kaut vienu iemeslu uzrakstīt, KĀPĒC ŠĪ SIEVIETE NESTRĀDĀ? AVOTOS, DIMDIŅOS arī ir darbavietas, transports deguna galā, tikai nav vēlēšanās 8 stundas dienā strādāt.
   • Anonīms

    Anonīms

    Pirms gudri te kaut ko spried, padomā, vai Tu vispār to cilvēku pazīsti un apzinies reālo situāciju! Pirmkārt tie dzīvokļi bija nolaisti līdz pēdējā, jūs pašu ielikt tajā dzīvoklī!
    Ja pati esi slinka nevajag citus tā dēvēt.
    Padomā pirms kaut ko raksti.
  • zvirbulis

   zvirbulis

   Par ko gan viņa izliekas? Viņas dzīves un darba mūža gājums visiem ir kā uz delnas, kas ir lejasciemieši vismaz 50 gadus. Tūlīt pēc skolas sāka strādāt Lejasciema veikalā par pārdevēju.
  • Anonīms.

   Anonīms.

   Diemžēl tāpat dzīvē tas daudz ietekmēs!🙂
   Cilvēki jau izdzirdot uzvārdu saprot ar ko ir darīšana!
 • Radiniece

  Radiniece

  Varu iedomāties, cik dziļā depresijā ir jaunā sieviete, ja viņai viss vienaldzīgs. Audžumāte tik daudz, cik sakopt savas mājas iekštelpas gan varēja. Iespējams, ka arī gaiss tur ir sliktāks nekā teltī. Protams, saņemt naudu par bērnu audzināšanu ir patīkami. Tikai rodas jautājums - vai šādos apstākļos? Tik ne sakoptā vidē? Es arī muktu.
  • Mr .L E .
  • atspole

   atspole

   Ja Jūs strādātu maiņu darbā, un uz darbu un atpakaļ brauktu vairākas stundas, tad tā nerunātu.
 • Vaida

  Vaida

  Neticu, ka viņai ir kāds draugs, jo sevišķi jau ārzemnieks, ko tad neņem pie sevis??? Bet skrien pie māsas pēc palīdzības, kāpēc māsa neiesaka pate viņai, lai nokārto savu dzīvi-mājokli ko piedāvā, kāpēc atteica??? Viņai patiešām vajag psixalogs, te nekas vairs nav apspriežams, ja grib, lai dzīvo suņa būdā. Tā ir viņas izvēle.
  • Anonīms

   Anonīms

   Paklusējusi būtu, nevis gudri spriedelējusi, par situāciju kuru pati neesi piedzīvojusi. Ja neko nezini labāk paklusē. Es zinu visu kas tur bija un kā bija. Tā kā nākamreiz padomā.
  • Tā kā

   Tā kā

   Vaida,,,,,,tu jau droši nāc no tās suņu būdas kurai vajag to psihologu,pašai neiet tāpēc vajag nodirst citus
 • Inga Zagorska
 • Anonims

  Anonims

  Gudrie spriedēji. Vienkārdši aiztaisiet savas mutes un beidzat dirst par to, ko Jūs nezinat. Es to situāciju visu zinu un zinu kas kā. Meitene tā izvēlējās, jo tā grib. Kāda Jums starpība kā viņa dzīvo un no kā atsakās. Ne Jūsu darīšana, ne Jūsu bēda un Bez Tabu ir viens no vislielākajiem meļiem, medijiem kāds redzēts, bet tā viņi - kretīni pelna naudu. Izpostot dzīvi citiem. Nebūtu tādu cipvēku, kas māk tikai dirst un muti plātīt, neviens no Jums neko nezinātu. Nelienat citu darīšanās, jo neviens nelien Jūsējās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!