“Tas ir bezkaunīgi!” Populārs apavu veikals atsakās atdot naudu par saplīsušiem apaviem

Rīdziniece Aigeja devusies uz apavu veikalu, lai iegādātos meitai kurpes. Acīs iekrituši divi modeļi – brīvā laika krosenes un gaišas iešļūcenes. Izlēmušas noskatītos pārus iegādāties, tomēr prieki bijuši īsi. Pēc divu mēnešu neregulāras to valkāšanas zolēs parādījušies caurumi.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Ilona

  Ilona

  Kopš es pastrādāju apavu veikalā, vienmēr pārliecinos vai zoles nav tukšas, uzspiežot ar īkšķi, kā šajā gadījumā -papēža daļā ir redzami cauri kvadrātiņi, kurus nosedz vien plāna zoles kārta un jebkurš lielāks akmentiņš viņu pārspiež un veido caurumu - tā ir mūsdienu aktuālā problēma, kurai jāpievērš liela uzmanība, ja nevēlamies šādas problēmas. Vienmēr pievērsiet uzmanību apavu zolei!
 • Es

  Es

  kantora pārstāve domāja ka pabiedēs ar tiesu un viss- ļoti labi ka pircēja tā arī darīs- nav ko te ķīnas mēslus tirgot pa 50 x kārtīgu cenu... Bet pats galvenais- pēC šādas attieksmes domāju daudzi padomās 2x vai tur iegādāties apavus
 • Liene

  Liene

  Diemžēl daudzi eiropas firmu apavi domāti... nezinu kam. Bet ātri noplīst. Kas traucēja nodot tos veikala ekspertiem ar?
 • Bibu

  Bibu

  Diezgan aizdomīgi, ka diviem dažādiem pāriem gienlaicīgi zoles pušu 😁 Citiem nekas neplīst, bet te uzreiz abiem atšķirīgajiem modeļiem. Varbūt nevajag bērniem pirkt apavus bez viņu izvēles 😁
 • Zumm

  Zumm

  Esmu pirkusi šajā veikalā daudzus apavus, neko sliktu nevaru teikt. Atlasīti diezgan jēdzīgi ražotāji. TV sižetā zoles izskatījās krietni nodilušas - nēsātas. Neizskatījās, ka būtu vienkārši izplīsuši caurumi. Caurumu vietas ļoti nodeldētas.
 • Makaronas

  Makaronas

  Tie apavi tak ir nenormāli nonesati. :D ak Dievs.... Un viņai nav kauna nest uz veikalu :D 2menesi? Kā tad.Var redzēt kā vilkti uz urrā
 • Kliņķis

  Kliņķis

  Pēc apaviem, kas redzami foto gan neizskatās ka tie būtu nēsāti neregulāri tikai divus mēnešu, izskatās drīzāk ka tās kādai bijušas šī vasaras mīļākās iešļūcenes. Vienkārši nonēsātas līdz kliņķim kā saka!
 • Zuze

  Zuze

  Tik smieklīgi, ka žurnālis šim uzņēmumam jautā par godprātīgu uzņēmējdarbības praksi. Ņemot vērā, ka 20 gados kādas 7-8 firmas nomainījušās palikušas valstīj parādā milzīgas nodokļu sumas. Kāda vēl godprātība!
 • Jelena

  Jelena

  Nu nezinu, man puika divus sezonas nēsāja kurpes ikdienā. Ļoti laba kvalitāte. Pie tam, mēs viņus nopirkam izpardošanas laikā pa 12.99. Pirms nosūtīšanas man , piezvanīja no veikala, un parjautaja par izmēru. Jauka un izpalīdzīga pārdevēja. Apavus nodevam tālākai lietošanai.
 • m

  m

  Lielaka dala apavu tirgotaji tirgo sudus ,par lielu naudu.Latvijas alkatigie tirgotaji ahujeli.Visur viens un tas pats.Katra veikala var atrast pa parim labus apavus.Bet parejais ir snega,ko tirgo par dargu naudu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!