“Tas bija pēdējais piecītis!” Bērnu neuzņem autobusā bojātas naudas banknotes dēļ

Līdz šim raidījums “Bez Tabu” uzklausījis vairākus vecākus, kuru bērni dažādu iemeslu dēļ nav tikuši uzņemti starppilsētu autobusos. Katru reizi Autotransporta direkcijas pārstāvji nepaguruši stāstīja, ka bērnu ceļa malā atstāt nedrīkst un bērni, kuri sasnieguši septiņu gadu vecumu, var sabiedriskajā transportā pārvietoties vieni paši. Un tomēr raidījums “Bez Tabu” saņēma zvanu no Priekuļu novada Liepas, šoreiz divpadsmitgadīgs zēns atstāts autobusa pieturā, jo vadītājs atteicies pieņemt bojātu piecu eiro banknoti. 

Atpakaļ uz rakstu

50 komentāri

 • Likuma kalps

  Likuma kalps

  Tātad...JA likumā rakstīts,ka "Uzņēmējs drīkst nepieņemt bojātu banknoti!" .......KĀĀĀDA vēl vispār diskusija??? Omītei vajadzēja ar to rēķināties!...nēēēē? Un nav ko filtrēt-bērns,pieaugušais vai cits sabiedrības slānis! Viss! PUNKTS!
 • Svetlana

  Svetlana

  Cik tad maksāja biļete jopčik popčik kas galīgi cilvēki aptrakuši vai tiešām šoferim un pasažieriem palika labāk ap sirdi ka puika palika aiz durvīm?
 • Maks

  Maks

  Vaitad nevareja kads no pasazieriem samainit to pieciti? Pectam tak banka vareja samainit naudu talak.
 • Agris

  Agris

  Nesaprotu. Vispār kaut kādas diskusijas Jā vai Nē. Pareizi vai nepareizi. Tas ir bērns un tur nav variantu kautko spriedelēt. Ved kaut bez maksas. Nu esam cilvēcīgi. Nu cik šoferim tādas situācijas vienreiz mēnesī gadās. Nevar noziedot tos pāris eiro. Cūka. Fui.
 • Arnijs
 • janis
  0 -11 -11

  janis

  pareizi soferis darija un tagad ta vecene cel skandalu kauna nav maita veca
 • Lojala

  Lojala

  Nu tad nu polemika lieka. Bērns aiz durvīm un onkulis brauc tālāk
 • ZITA
  0 -18 -18

  ZITA

  Ko vainojat šoferi un citus cilvēkus! Ko vecāmāte pieņēma tādu piecīti veikalā vai vēl kur citur??? Iedod bērnam lai brauc , varbūt šoferis paņems, kauna nav ... tagad ceļ traci.
 • Pensionāre

  Pensionāre

  Kāds ārprāts! Kādi mums cilvēki! Nevienam neatradās tas 1 eiro, ko samaksāt ???!!! Kauns par tiem pasažieriem!
 • Andris

  Andris

  Bērniem autobusa biļetēm jābūt bez maksas tad arī neviens nepaliks aiz durvīm dēļ tā ka pietrūkst 2 centi, jeb banknote neglīta. (nav 100% ka uzrādītā banknote ir tā pati.) un vecākiem jāiemāca bērniem atpazīt savu pieturu, nevis bērns visu ceļu spēlē spēles telefonā palaiž garām savu pieturu un atkal jāsauc bez tabu, jo redziet šoferis vainīgs ka bērns neseko līdzi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!