Tamponi, biksīšu ieliktnīši un mitrās salvetes – Pārdaugavā upē izskalo kanalizāciju ar visiem atkritumiem

Daugavas krastā pie pagrieziena uz Voleriem regulāri tiek izskaloti higiēnas piederumi – tamponi, mitrās bērnu salvetes un tamlīdzīgi. To visu vēl papildina arī šķidrums no galvaspilsētas iedzīvotāju kanalizācijas.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Nils jozēns

    Nils jozēns

    Tos tagadējos vides dienesta darbiniekus visus vajadzētu atlaist un pieņemt jaunus darbā kam rūp latvijas upes mums tukuma rajona apšuciemā atrodas maza upīte lāčupīte un viņai blakus atrodas viesnīca arkādija ar apm 50 numuriniem un vasarā nedēļas nogalēs kad viesnīca ir pilna viņi upē pludina smirdīgu kanalizāciju tur pie trubas visu var redzēt tur stāv kaut kāda pelēka šļura un apkārt ir saaugušas ūdens zāles vairāk kārt esam zvaījuši vides dienestam un viņi vienmēr atbild ka viss ir normas robežās šogad savācām no iedzīvotājiem 77 parakstus un nosūtījām vides dienestam atbildi gaiďījām vairāk kā menes bet viņi atkal atbild ka viss ir normas robežās varbūt kāds varētu ieteikt kā mums risināt so problēmu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!